НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
05.12.2022 232

Глава Пентагону звинуватив Росію в навмисній жорстокості у війні проти України

Росія з навмисною жорстокістю цілиться у мирних жителів України та її цивільну інфраструктуру.

_ostin_gettyimages_1243910149_1_650x410_05.12.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави Пентагону Ллойда Остіна.

"Росія з навмисною жорстокістю ставить цивільне населення та цивільну інфраструктуру під приціл своїх знарядь. Російські війська вбили тисячі українських громадян. Російські атаки призвели до загибелі дітей, руйнування шкіл та розгрому лікарень", - наголосив Остін.

За його словами, сусідні з РФ країни дивляться на таку імперську агресію з тривогою, що зростає. Міністр заявив, що конфлікт в Україні дав можливість усім країнам побачити тиранічну та смертельну війну, яку ніхто не хотів би пережити.

Нагадаємо, раніше Остін заявляв, що результат війни в Україні буде одним із факторів, що визначають ситуацію у сфері безпеки у світі у 21 столітті.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава Пентагону звинуватив Росію в навмисній жорстокості у війні проти України 5.00 5 1
Політика / Україна
05.12.2022 232
Еще материалы раздела «Україна»