НОВИНИ ДНЯ: Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  Усик після перемоги відреагував на протест Верховена щодо результату бою  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФ  Будівля МЗС України пошкоджена через атаку РФ на Київ  Україну розігріє до +28, але ненадовго: синоптик попередила про похолодання  Горіли "Шесхарис", "Грушова" і танкер РФ: Генштаб розкрив деталі атаки Новоросійськавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.12.2022 673

У випадку блекауту радіо- і телезв'язок працюватимуть щонайменше три доби

У разі виникнення блекауту в країні внаслідок ракетних обстрілів країни-агресора радіо та телебачення матиме можливість працювати щонайменше три доби.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, відповідаючи на питання щодо роботи радіо і телебачення на випадок блекауту.

«На сьогодні п'ять радіокомпаній в Україні зарезервовані з терміном роботи до трьох днів, так само й телевізійні канали, телемарафону також зарезервовано подачу телесигналу на три доби. Телебачення і радіо працюватимуть. Українське радіо працює в FM-діапазоні, де ви можете почути найнеобхіднішу інформацію», - наголосив Щиголь, додавши, що громадяни повинні мати радіоприймач на батарейках.

Крім того, він відзначив, що забезпечено також резервування сигналу Концерну радіомовлення і телевеж на доставку сигналу на три доби мінімум.

Оценка материала:

5.00 / 2
У випадку блекауту радіо- і телезв'язок працюватимуть щонайменше три доби 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
08.12.2022 673
Еще материалы раздела «Суспільство»