НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 27 липня для всіх знаків зодіаку: доля дасть знак, який не можна ігнорувати  Другий врожай за рік: 7 овочів, які можна посадити наприкінці липня та в серпні  Зеленський погодив з Драпатим та Хмарою нові цілі для дипстрайків по РФ  Путін зробив нову цинічну заяву про війну в Україні  Від Москви відвертаються навіть партнери: три країни публічно виступили проти РФ  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 27 липня  У понеділок в Україні до +32°, подекуди пройдуть дощі та грозивсі новини дня
Життя та Стиль
Автоклуб
11.12.2022 1081

В Україні можуть збільшити строки для оплати штрафів автофіксації

Кабінет Міністрів України пропонує збільшити строки для сплати штрафу за порушення правил дорожнього руху, які були зафіксовані камерами автофіксації.

t_me_patrolpolicezp_4_650x410_11.12.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

Уряд схвалив законопроєкт спрямований на забезпечення ефективності виконання постанов про накладення штрафів за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, які були зафіксовані в автоматичному режимі. Він також сприятиме вирішення проблем при виконанні цих постанов, а також при їх примусовому виконанні.

Законопроєкт передбачає збільшення строків для сплати штрафу за постановою та збільшення строків для примусового виконання відповідної постанови.

Нагадаємо, раніше уряд спростив встановлення та використання проблискових маячків помаранчевого кольору на автомобілях.

РБК-Україна також повідомляло, що з 5 грудня запрацював експериментальний проект "ЄЧерга", який дозволить скоротити час проходження кордону вантажівкам.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні можуть збільшити строки для оплати штрафів автофіксації 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
11.12.2022 1081
Еще материалы раздела «Автоклуб»