НОВОСТИ ДНЯ: У Києві зафіксовано температурний рекорд  “Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ  "Приліт" по аеродрому у Курську: знищено керівництво авіаполку РФ – ЗМІ  Однією ракетою можна розбити колону російських військ: експерт пояснив переваги ATACMS  У Києві оновлено столітній температурний рекорд  Росія рекордно підвищить тарифи на газ для власного неселення  Стало відомо, скільки українських військових Британія підготує до кінця рокувсе новости дня
Бізнес
Економіка
13.01.2023 421

США та союзники готують нові санкції проти російської нафтової промисловості – WSJ

Санкції проти російських нафтопродуктів почнуть діяти 5 лютого

d67d61557c26f1c67ea3bc581d683695_13.01.23

США разом з країнами союзниками готують проти Росії нові санкції за її агресію проти України, які будуть спрямовані на обмеження щодо експорту нафтопродуктів. Пише ТСН. 

Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

У повідомленні вказується, що на зустрічах у Європі, які відбувались протягом останнього тижня, чиновники з Міністерства фінансів США обговорювали механізми дії нових санкцій проти російських нафтопродуктів, які почнуть діяти з 5 лютого.

Джерела видання повідомляють, що наразі досягнуто домовленості ввести два ліміти на російські нафтопродукти. Один з них буде діяти на дорогі товари, зокрема на пальне, а ніші на дешеві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті обмеження ціни на російську нафту доходи Москви від експорту зменшилися приблизно на 160 мільйонів євро (172 мільйони доларів) на день.

Крім того, ми раніше інформували, що стеля цін обвалила експорт російської нафти морським шляхом на чверть порівняно з середніми показниками попередніх періодів.

Оценка материала:

5.00 / 2
США та союзники готують нові санкції проти російської нафтової промисловості – WSJ 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
13.01.2023 421
Еще материалы раздела «Економіка»