НОВИНИ ДНЯ: У президентських перегонах між Трампом та Гарріс немає явного лідера, - соцопитування  В Україні 25 вересня без опадів, вдень до +28°  На заході дощі з грозами: прогноз погоди на 25 вересня в Україні  В Україні з середи посилиться вітер, це може погіршити ситуацію з пожежами - синоптики  На заході туман, а в Криму - невеликий дощ: прогноз погоди на 24 вересня  Україні у вівторок прогнозують від 4° до 27° тепла  Якою буде погода в Україні 23 вересня: синоптикиня потішила прогнозомвсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
13.01.2023 168

Як обрати лінзи, в яких безпечно залишатись на ніч?

Режим використання контактних лінз є одним із базових критеріїв вибору. Адже він визначає, скільки часу протягом доби в них безпечно залишатись. Порушення режиму носіння призводить до кисневого голодування тканин ока та ряду небезпечних ускладнень. Якщо ви хочете носити контактну оптику цілодобово, варто придбати модель безперервного носіння. Ми розповімо, як обрати безпечні контактні лінзи на прикладі каталогу https://kyivlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy/ інтернет-магазину Київлінза.

                   Гідрогель чи силікон-гідрогель: який матеріал проводить більше кисню?

Режим носіння контактних лінз залежить від киснепроникності матеріалу, з якого вони виготовлені. Гідрогелева оптика проводить до поверхні очей невеликий об'єм кисню — до 40 Dk/t. Засоби корекції з таким показником безпечні виключно для денного використання. В них заборонено спати, адже гідрогель не здатен забезпечити нормальний потік повітря до рогівки, коли очі закриті. Такі моделі не варто носити людям, які допізна затримуються на роботі чи полюбляють влаштовувати сієсту.

Силікон-гідрогелеві матеріали пропускають значно більше кисню, але це не означає, що в них можна спати. Існує декілька видів силікон-гідрогелю з різними показниками киснепроникності: від 70 до 190 Dk/t. Моделі з показниками до 100 Dk/t належать до денного режиму, тому їх радять носити до 14 годин на добу. Контактні засоби, які мають показники понад 100 Dk/t, належать до пролонгованого чи безперервного режиму використання. Чим вони відрізняються?

- Пролонгований передбачає безпечне перебування у лінзах протягом 7 діб. Після цього їх потрібно декілька днів знімати на ніч, щоб очі відпочили та відновились.

- Безперервний режим дозволяє носити контактні засоби протягом 30 днів, не знімаючи. До нього належить оптика із показниками киснепроникності у межах 170-190 Dk/t.

Оптика пролонгованого режиму популярна в Україні, адже дозволяє забути про проблеми із зором на цілий тиждень. Найпопулярніші моделі пролонгованих засобів корекції: Air Optix plus HydraGlyde та Biofinity XR. Оптика з безперервним режимом дещо дорожча за пролонговані. Якщо ви хочете заощадити, ми радимо спробувати оптику українського бренду: Solente Sitara або Solente Impero SiHy Monthly.

                                     Чи варто носити лінзи 30 днів, не знімаючи?

Офтальмологи скептично ставляться до ідеї безперервного використання контактних засобів протягом тривалого часу. Лінзи накопичують бруд із навколишнього середовища та слізної рідини, тому потребують регулярного промивання і глибокого очищення. Навіть якщо користувач щодня зніматиме їх та промиватиме універсальним розчином, цього недостатньо. Важливо залишати пластинки на ніч у контейнері, адже за цей час вони дезінфікуються, відбувається очищення повітряних каналів та розщеплення біологічних забруднень. Носіть контактні засоби цілодобово, коли це необхідно, але обов'язково робіть перерви. Знімайте їх на ніч та залишайте у контейнері зі свіжим універсальним розчином.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як обрати лінзи, в яких безпечно залишатись на ніч? 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
13.01.2023 168
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
  • Тренди вишиванок для дітей: що актуально в цьому сезоні Тренди вишиванок для дітей: що актуально в цьому сезоні

    Традиційна українська вишита сорочка в багатьох аспектах осучаснилася. Змінились крій, довжина, тканина. Це дозволяє створювати актуальні моделі, які при цьому не втрачають культурного автентичного зв’язку зі своїми попередниками.

  • Как подготовиться к поездке в Европу на автобусе: практическое руководство Как подготовиться к поездке в Европу на автобусе: практическое руководство

    Путешествие в Европу на автобусе — это отличный способ открыть для себя новые города и страны, сэкономить на авиабилетах и насладиться живописными видами за окном. Однако такая поездка требует тщательной подготовки. Важно не только правильно выбрать маршрут и перевозчика, но и учесть множество других нюансов. В этой статье мы расскажем, как подготовиться к автобусному путешествию, чтобы оно прошло максимально комфортно и без стресса.

  • Инверторы для газового котла и дома: как выбрать и на что обратить внимание Инверторы для газового котла и дома: как выбрать и на что обратить внимание

    Современные технологии существенно облегчают жизнь и помогают поддерживать комфорт в доме, особенно когда речь идет о стабильности электроснабжения. Один из таких полезных приборов – инвертор для газового котла. В условиях нестабильного электропитания или отсутствия центрального энергоснабжения, инверторы становятся незаменимыми устройствами. Они не только обеспечивают бесперебойную работу котлов, но и помогают поддерживать электрические приборы в доме.

  • Де знайти офлайн магазини HARVEST? Де знайти офлайн магазини HARVEST?

    У сучасному світі, де онлайн-шопінг стає дедалі популярнішим, важко переоцінити задоволення від відвідування фізичних магазинів. Можливість доторкнутися до тканини, приміряти одяг та отримати професійну консультацію – це ті моменти, які створюють унікальний досвід покупок. Якщо ви шукаєте стильні та якісні аксесуари й одяг від HARVEST, то, безумовно, захочете відвідати один з офлайн магазинів. У цьому блозі ми розповімо, де саме ви можете знайти наші магазини.

  • Роль пакетов в повседневной жизни и особенности производства Роль пакетов в повседневной жизни и особенности производства

    Пакеты стали незаменимым элементом нашего быта. Ежедневно миллиарды людей по всему миру используют их для транспортировки продуктов, хранения вещей, упаковки подарков и многого другого.