НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Бізнес
Технології
21.01.2023 1261

Може бути пов'язаний з інопланетною цивілізацією: вчені перехопили загадковий сигнал із космосу

Раніше радіосигнали, що подолали таку велику відстань, не фіксувалися.

13bf72926cc7ebf6df95442730034833_21.01.23

Астрономи з Університету Макгілла в Канаді та Індійського інституту наук змогли зафіксувати радіосигнал, який виходить від атомів водню в далекій галактиці. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Hindustan Times.

Сигнал був випущений, коли нашому Всесвіту було лише 4,9 мільярда років. Він виходить із галактики, яка перебуває на відстані 8,8 мільярда світлових років від Землі.

Зафіксувати сигнал вдалося завдяки методу гравітаційного лінзування. Він дозволяє виявити далекі об'єкти в космосі за допомогою іншого масивного об'єкта, що перебуває ближче до спостерігача. Сигнал, що походить від більш далекого об'єкта, викривляється близьким, в цьому разі відбулося посилення в 30 разів. Це дозволило радіотелескопу перехопити сигнал від галактики на відстані 8,8 мільярда світлових років.

Дослідники припускають, що він може бути пов'язаний з інопланетною цивілізацією.

Раніше повідомлялося, що нове дослідження вчених з Інституту SETI, американської некомерційної організації, яка займається пошуком позаземного життя, показує, що, найімовірніше, позаземні цивілізації очікують відповідного моменту, щоб послати на Землю свої сигнали. І цей момент настане, коли далека заселена планета проходитиме на тлі своєї зірки і її можна буде побачити із Землі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Може бути пов'язаний з інопланетною цивілізацією: вчені перехопили загадковий сигнал із космосу 5.00 5 2
Бізнес / Технології
21.01.2023 1261
Еще материалы раздела «Технології»