НОВОСТИ ДНЯ: Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  В Україні різко зміниться погода: синоптик розповіла, коли повернуться сніг й морози  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітнявсе новости дня
Політика
Україна
26.01.2023 449

Зеленський підписав закон про посилення відповідальності в армії

Президент Володимир Зеленський підписав законопроект 8271, раніше ухвалений Верховною радою, який передбачає посилення відповідальності для військовослужбовців.

_boroda_2_president_gov_ua_45_1300x820_1_650x410_26.01.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт парламенту.

У картці документа сказано, що закон надійшов до Ради за підписом президента. Законопроєкт було затверджено парламентом 13 грудня.

Він посилює покарання військових порушення дисципліни. Також забороняє судам пом'якшувати покарання військовим за непослух, невиконання наказу, погрози начальнику чи насильство проти нього, дезертирство, самовільне залишення військової частини чи поля бою.

Збільшено строки та штрафи за порушення, запроваджується огляд військовою службою правопорядку резервістів та військовозобов'язаних на факт сп'яніння.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтримав закон про посилення покарань для військовослужбовців.

9 грудня в Верховній раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонувалось посилити покарання для військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину.

Раніше ми писали, що Верховна рада ухвалила закон, який передбачає можливість надання військовослужбовцям відпусток під час воєнного стану.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський підписав закон про посилення відповідальності в армії 5.00 5 2
Політика / Україна
26.01.2023 449
Еще материалы раздела «Україна»