НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
29.01.2023 879

Школи Києва відновлюють навчання після тривалих зимових канікул: що відомо

Завдяки тривалим канікулам столичним школам вдалося суттєво зекономити на опаленні та витратах на електроенергію.

8994a05c325738ca3ccb0a32e2bca505_29.01.23

Навчання у школах Києва після тривалих зимових канікул відновиться 30 січня. Пише ТСН. 

97% столичних шкіл, які мають укриття, відновлять навчання у змішаному форматі – як онлайн, так і офлайн. У класи мають прийти близько 117 тисяч школярів.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

Зазначається, що під час зимових канікул у навчальних закладах проводились додаткові роботи із впорядкування укриттів. Тож сьогодні там можуть отримати прихисток понад 189 тисяч осіб – на 42 тисячі більше, ніж на початку навчального року.

"Перевірили також готовність навчальних закладів до другого семестру. Особливо звертали увагу на пошкоджені під час повітряних атак школи. Вони готові приймати учнів: опалення підключене, персонал проінструктовано на випадок нових небезпек. Крім того, провели роботи, які мають забезпечити якісне і безперебійне підключення до інтернету", - йдеться у повідомленні КМДА.

У КМДА наголосили, що завдяки тривалим зимовим канікулам столичним школам вдалося суттєво зекономити на опаленні та витратах на електроенергію.

Нагадаємо, 23 січня навчання у школах та ліцеях Броварів тимчасово припинили: надійшло тривожне повідомлення з погрозами у бік школярів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Школи Києва відновлюють навчання після тривалих зимових канікул: що відомо 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
29.01.2023 879
Еще материалы раздела «Столиця»