НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Політика
Україна
30.01.2023 381

Експерт пояснив важливість Вугледара для подальшого контрнаступу ЗСУ

Плацдарм в районі Вугледара дозволяє українським військам планувати контрнаступальні операції одразу в двох напрямках та звільняти від загарбників окуповані території.

c998f4a42afc0bc3e86cf2516203695a_30.01.23

Військовий експерт Роман Світан вважає, що Вугледар є важливим плацдармом для подальшого просування українських військ під час прориву на Азовське узбережжя в районі Маріуполя. Саме тому російські окупанти теж націлилися на цей напрямок. Пише ТСН. 

Про це він повідомив у коментарі “24 каналу”.

За його словами, з Вугледара можна здійснити контрнаступ в бік Волновахи, якщо буде поставлене завдання виходити на Маріуполь.

"Це оптимальний варіант просування вздовж дороги з Донецька на Маріуполь. З-під Вугледару можна вийти у бік Волновахи, перерізати залізничне сполучення і далі близько 100 кілометрів до Маріуполя", – змоделював він.

Окрім того, на його думку, звідси можна планувати контрнаступ на Новоазовськ — через Оленівку та Тельманове.

“Це дуже хороший і вже готовий плацдарм для виконання цього завдання", – зауважив Роман Світан.

Окрім того, за Вугледаром розташовані два населених пункти, які прикривають тил ЗСУ та є важливим логістичним хабом.

Розуміючи важливість цього пункту, російські окупанти зосередили свої атаки на цьому напрямку.

Нагадаємо, російській армії не вдається досягти успіху біля Вугледара в Донецькій області. Окупанти зазнають великих втрат.

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерт пояснив важливість Вугледара для подальшого контрнаступу ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Україна
30.01.2023 381
Еще материалы раздела «Україна»