НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  Правила змінюються. Які країни урізають підтримку українським біженцям  Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хлібвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
30.01.2023 341

Абітурієнти з окупованих територій зможуть вступити до вишів дистанційно, - Мінреінтеграції

Цьогоріч абітурієнти з тимчасово окупованих територій матимуть змогу вступити до вишів дистанційно.

facebook_com_ntuu_kpi__9___1__1_650x410_30.01.23

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Мінреінтеграції.

"Наприкінці весни в Україні розпочнеться вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Школярі, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть вступити до них дистанційно без складання національного мультипредметного тесту", - пише пресслужба.

Процедура вступу перебуває на стадії опрацювання, а оприлюднять її пізніше. Наразі відомо, що після зарахування абітурієнт повинен буде укласти договір про здобуття освіти протягом 3 місяців.

"Всі пільги й пільгові категорії, зокрема для жителів ТОТ, під час цьогорічної вступної кампанії будуть збережені. Детальніше про їх застосування буде відомо навесні", - додає пресслужба.

Оценка материала:

5.00 / 2
Абітурієнти з окупованих територій зможуть вступити до вишів дистанційно, - Мінреінтеграції 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
30.01.2023 341
Еще материалы раздела «Суспільство»