НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Бізнес
Нерухомість
04.02.2023 474

Чого очікувати на ринку нерухомості в Києві: експерт відповів

Ринок нерухомості залежить від ситуації на фронті, каже фахівець.

6d738c2493c3307df5c98c1d8049a0c4_04.02.23

Ситуація на ринку нерухомості в Києві безпосередньо залежить від ситуації на фронті. Якщо будуть успішні дії українських військових, то відповідно це надасть більшої динаміки ринку – як в оренді квартир так і купівлі-продажу, а відповідно негативний результат здатен зупинити ринок. Пише ТСН. 

Про це розповів сайту ТСН.ua рієлтор-практик, гендиректор рієлторського об’єднання "Простор" Сергій Курганов.

Водночас фахівцець зауважив, що ринок нерухомості зараз стрімко реагує і адаптовується до ситуації в країні.

"Звичайно, що ми віримо в позитивний варіант розвитку подій. Ринок нерухомості навчився блискавично реагувати на обставини. Він максимально швидко підлаштовується під будь-які зовнішні чинники, цьому нас навчив коронавірус. Наприклад, 10 років тому, ринок доволі повільно реагував на зовнішні фактори. Тепер все інакше. Можу сказати, що на початку пандемії ми адаптувалися під нові умови за 3-5 днів - почали готувати угоди про продаж квартир. А першу продали за 10 днів після початку локдауну", – згадав Сергій Курганов.

Нагадаємо, фахівець з нерухомості розповів, які квартири зараз користуються попитом у Києві.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чого очікувати на ринку нерухомості в Києві: експерт відповів 5.00 5 1
Бізнес / Нерухомість
04.02.2023 474
Еще материалы раздела «Нерухомість»