НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березня  Не тільки МіГи. Які літаки потрібні Україні, щоб перемогти Росію у небі  В Україну "вривається" справжня весна: де 22 березня буде найтепліше  Навчання українських пілотів на західних винищувачах може зайняти пів року, - генералвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.02.2023 314

В Україні поступово зростає споживання електроенергії, але дефіцит зменшився, - "Укренерго"

Споживання електроенергії в Україні поступово зростає через посилення морозів. Більш стрімке зростання очікується із початком робочого тижня.

Про це повідомляє "Укренерго".

При цьому дефіцит електроенергії дещо зменшився завдяки збільшенню виробництва, проте досі зберігається на суттєвому рівні. Наявний обсяг виробленої електроенергії ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі.

Зазначається, що вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. При цьому у Київській та Одеській областях є мережеві обмеження.

Ліміти споживання доведені до всіх областей. Проте обмеження будуть діяти, за виключенням Київської та Одеської, лише на період з 16:00 до 20:00. В інший час доби обмеження споживання застосовувати не планується.

На жаль, через масштабну аварію на одній з підстанцій НЕК "Укренерго", в Одесі та прилеглих районах продовжують діяти аварійні відключення. Фахівці розробляють резервні схеми заживлення Одеси та прилеглих районів.

Окрім того, після ремонту в мережу повернулись два блоки на ТЕС. Водночас один блок виведено в аварійний ремонт. Також протягом майже всієї доби відбувається імпорт електроенергії з інших країн.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні поступово зростає споживання електроенергії, але дефіцит зменшився, - "Укренерго" 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
05.02.2023 314
Еще материалы раздела «Суспільство»