НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Життя та Стиль
Події
05.02.2023 359

Коли ситуація зі світлом в Одесі покращиться: в "Укренерго" дали прогноз

Ситуація зі світлом в Одесі та Одеському районі може покращитися з п'ятниці, 10 лютого. Зараз фахівці зосередилися на ремонті одного з головних енергетичних об'єктів регіону.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову правління НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицького під час брифінгу.

""Укренерго" у посиленому режимі веде відновлення всіх енергооб'єктів, які постраждали в Одеській області внаслідок атак. Ми сфокусувалися на одному з них, який дозволить в найкоротші терміни відновити більш-менш нормально електропостачання міста та Одеського району. За нашими прогнозами, до кінця наступного робочого тижня ми повинні закінчити ці роботи", - сказав він.

Кудрицький наголосив, що після закінчення ремонту на одному з об'єктів ситуація зі світлом повинна покращитися. За його словами, світла в Одесі та Одеському районі вже з п'ятниці повинно бути більше. Це своєю чергою дозволить покращити графіки відключень.

"Це дасть покращення з точки зору графіків відключення електроенергії для споживачів Одеси та Одеського району", - сказав він.

Водночас голова "Укренерго" додав, що фахівці будуть намагатися швидше відновити енергетику, але ситуація також залежить від подальших атак ворога.

Крім того, Кудрицький наголосив, що ремонт на інших енергетичних об'єктах в Одеській області буде продовжуватися, проте перший ефект очікують отримати у п'ятницю.

Оценка материала:

5.00 / 1
Коли ситуація зі світлом в Одесі покращиться: в "Укренерго" дали прогноз 5.00 5 1
Життя та Стиль / Події
05.02.2023 359
Еще материалы раздела «Події»