НОВОСТИ ДНЯ: На Сонці з'явилася величезна діра, яка у 20 разів більша за Землю: про що попереджають вчені  Виїзд чоловіків за кордон: у Зеленського заявили про відсутність будь-яких пом'якшень  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджах  Які зміни чекають на українців у квітні 2023 року: головні нововведення в Україні та за кордономвсе новости дня
Бізнес
Економіка
08.02.2023 640

Європейський депозитарій відмовився працювати з рублями

Європейський депозитарій Euroclear відмовився приймати російський рубль як розрахункову валюту та закрив свій кореспондентський рахунок у російському підрозділі ING Group.

Усі рублеві залишки в середу, 8 лютого, конвертують в євро, йдеться в повідомленні компанії.

"Ми відмовилися від приймання російського рубля як розрахункової валюти (тобто ви більше не можете проводити розрахунки в рублях у системі Euroclear) і заблокували наш рахунок в ING Bank, нашому московському платіжному кореспонденті", — йдеться у повідомленні Euroclear.

Депозитарій більше не приймає доручення з переказу грошових коштів у рублях, а також будь-які рублеві платежі, включно з доходами за цінними паперами та коштами від їхніх погашень.

Euroclear окремо наголошує, що платежі в рублях не приймаються не лише на кореспондентський рахунок в "ІНГ банк Євразія", а й на інші рублеві кореспондентські рахунки, відкриті від імені депозитарію. "Ми в такому разі не несемо жодної відповідальності, оскільки не вважаємо, що такі платежі ми отримали", — йдеться в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Європейський депозитарій відмовився працювати з рублями 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
08.02.2023 640
Еще материалы раздела «Економіка»