НОВИНИ ДНЯ: Китайський гороскоп на 17–23 серпня: п’ять знаків опиняться перед можливістю, яку не варто пропускати  Навіть стара жовта акрилова ванна стане білосніжною: допоможуть 2 "дідівських" засоби  Місячний гороскоп на 17–23 серпня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Стара ванна ще засяє: як відреставрувати емаль у домашніх умовах  Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку: комусь день подарує приємну зустріч, а комусь доведеться змінити плани  Ковдра не збивається в грудки під час прання: що класти в барабан пральної машини  Гороскоп на 17 серпня за картами Таро: Водоліям – вдача, Стрільцям – розчаруваннявсі новини дня
Бізнес
Економіка
18.02.2023 1894

Держдума узаконила знижки на нафту марки Urals

Російська Держдума ухвалила закон, що змінює орієнтири цін на нафту, які Москва використовує для розрахунку багатомільярдних податкових зборів на експорт нафти, намагаючись покрити дефіцит бюджету, що зростає через західні санкції.

_nafta_truba_gettyimages_658216694_6_650x410_18.02.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Росія значною мірою залежить від податків на свій прибутковий експорт нафти та газу для своїх витрат, але доходи впали через ембарго Європейського Союзу та обмеження цін G7 на продаж російської нафти та нафтопродуктів.

Більше нафти і газу тепер іде до Азії, а не до Європи, що робить попередній орієнтир, що базується на цінах на російську нафту марки Urals у європейських портах, неактуальним.

Новий закон встановлює максимальний дисконт для Urals порівняно з Brent для податкових розрахунків на рівні 34 доларів за барель у квітні, 31 долар у травні, 28 доларів у червні та 25 доларів у липні, тобто фактично неподалік поточних ринкових цін на нафту марки Urals.

Минулого року російський уряд отримав близько 11,6 трлн рублів (165 млрд доларів) доходів від нафти та газу.

Продажі в Європу, яка раніше була ключовим ринком для Росії, різко впали після того, як у лютому минулого року Москва розпочала військове вторгнення в Україну.

Москва перемістила деякі поставки до Індії та Китаю, але була змушена продавати Urals з великою знижкою. Раніше Urals торгувалася з однозначним дисконтом Brent.

Росія також скоротить видобуток на 500 тисяч барелів на добу в березні під тиском західних санкцій і знижками, що зростають, на Urals.

Оценка материала:

5.00 / 1
Держдума узаконила знижки на нафту марки Urals 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
18.02.2023 1894
Еще материалы раздела «Економіка»