НОВИНИ ДНЯ: Весняне зниження цін - під питанням: чому яйця можуть не подешевшати після Великодня  Гороскоп на 12 березня для всіх знаків зодіаку: Водолії вирішать фінансове питання, а Раки отримають цікаву пропозицію  В Україні можуть обмежити доступ до всіх популярних соцмереж: кого це стосується  Гороскоп на 12 березня: Близнюкам - кохання, Водоліям - терпіння і результат  Вже час садити цибулини тюльпанів: яка велика перевага весняної посадки  Майже квітнева погода: синоптики здивували прогнозом на 12 березня для Києва  РФ передає Ірану досвід війни в Україні: як це загрожує США — CNNвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.02.2023 8732

Тепло триматиметься недовго: синоптик попередила українців про похолодання

Температура впаде на 2-5 градусів.

Потепління, яке зараз накрило Україну, триматиметься недовго. Незабаром стовпчики термометрів знову опустяться. Про це розказала синоптик Наталка Діденко. Пише УНІАН. 

"Похолоднішає в понеділок на 2-5 градусів", - спрогнозувала вона.

19 лютого, за прогнозом синоптика, в Україні опади очікуються на півдні та заході, решта території - у сухому повітрі.

У Києві 19 лютого очікується погода без опадів, вдень повітря прогріється до +4 градусів.

Зміна погоди в Україні - що кажуть синоптики

За словами синоптика Ігоря Кібальчича, сьогодні та завтра на погоду в Україні впливатиме активний циклон з Балтики. Він принесе нам опади, посилення вітру та значне потепління. Температура місцями підійматиметься до +10 та навіть вище.

В Укргідрометцентрі прогнозують опади 18 та 19 лютого. З початком нового тижня невеликий сніг залишиться лише у західних та південних областях, на решті території буде без опадів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Тепло триматиметься недовго: синоптик попередила українців про похолодання 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
19.02.2023 8732
Еще материалы раздела «Суспільство»