НОВИНИ ДНЯ: З’явилися жовті плями - про врожай можна забути: що це означає і як врятувати помідори  У ці дні серпня клювання не буде: що показує календар риболова на місяць  Роками збирала пластикові пляшки, а тепер використала їх у саду: де вони стали в нагоді  Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонеромвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
20.02.2023 1770

Синоптик розповіла про погоду на тиждень та яким буде початок березня

На найближчому тижні в Україні будуть переважати "скромні плюси", а вітер буде рвучким. А березень почнеться з потепління.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прогноз синоптика Наталки Діденко в Facebook.

"Найближчий тиждень делікатно натякатиме зимі, що пора збирати валізи", - каже синоптик.

За її словами, опади в ці 7 днів чергуватимуться із "перспективним сонцем".

"Вітер майже весь час ганятиметься за хмарами, буде рвучким, до сильного, вночі градуси намагатимуться пірнути вниз (особливо 23 та 28 лютого), проте все ж вдень перемагатимуть, хай і скромні, але "плюси", - додала Діденко.

За попередніми прогнозами, як додала вона, березень розпочнеться в Україні потеплінням, особливо у південній частині, центральних та східних областях.

Як повідомлялося, погода в Україні навесні 2023 року прогнозується теплою, сама весна - ранньою, але з можливими сюрпризами у вигляді заходів "арктичного" повітря, і відповідно - періодів похолодання.

Нагадаємо, відомий віщун погоди Тимко III передбачив, що весна 2023 року настане в середині березня. Саме тоді й очікується потепління.

Оценка материала:

5.00 / 2
Синоптик розповіла про погоду на тиждень та яким буде початок березня 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
20.02.2023 1770
Еще материалы раздела «Суспільство»