НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
21.02.2023 3834

Коли "виженуть" Леніна зі столичної підземки: начальник метро Києва дав відповідь

Демонтаж такої масивної конструкції, як погруддя Леніна, потребує спеціальних проєктних рішень, а також технічних засобів.

ce0fdb53ac74be2228863d9d7111acc1_21.02.23

Які плани у столичного метро щодо демонтажу погруддя Леніну, який прихований за ширмою на станції "Театральна", та коли його буде демонтовано, розповів начальник "Київського метрополітену" Віктор Брагінський.

В ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua Брагінський уточнив, що станція "Театральна" була введена в експлуатацію 1987 року і тоді носила назву "Ленінська".

"Погруддя "вождя" розташоване в торці платформи. Кажуть, що його спустили під землю та розмістили на станції, ще коли вона тільки будувалася. Вага бронзового Леніна понад 4 тонни і погруддя кріпиться до торцевої стіни середнього залу. Тобто демонтаж такої масивної конструкції потребує спеціальних проектних рішень, а також технічних засобів. На виконання закону про декомунізацію погруддя було закрито фальшстіною з зображенням 3D-малюнка театрального залу Оперного театру, що відповідає назві станції", - пояснив він.

Погруддя Леніна на "Театральній"

Брагінський зазначив, що у перспективі для недопущення пошкодження конструктивних елементів станції у метрополітені планують включити роботи із демонтажу погруддя Леніна до складу робіт зі спорудження другого пересадкового вузла між станціями "Театральна" та "Золоті ворота"

"Коли у метро був значний пасажиропотік, то в переході, що існує, пасажирам було тіснувато. Ми порушили питання щодо будівництва другого пересадокового вузла. Як тільки у нас з’явиться можливість розпочати роботи, ми демонтуємо погруддя Леніна, а на його місті з’явиться перехід на "Золоті ворота", - пояснив він.

Нагадаємо, у Києві відновлено будівельні роботи нових станцій метро на Виноградар.

Оценка материала:

5.00 / 6
Коли "виженуть" Леніна зі столичної підземки: начальник метро Києва дав відповідь 5.00 5 6
Життя та Стиль / Столиця
21.02.2023 3834
Еще материалы раздела «Столиця»