НОВИНИ ДНЯ: Один знак отримає шанс почати новий етап, інший — зіткнеться з подіями, які змусять змінити плани: рунічний прогноз на тиждень 22–28 червня 2026 року  Плюс 73% на первинці? Як насправді змінилися ціни на новобудови за 4 роки війни  Комусь доведеться поставити крапку, а хтось отримає шанс почати з нуля: гороскоп на тиждень 22–28 червня 2026 року  Непотрібний папірець? Чи є розписка доказом в суді та як законно повернути свої гроші  Таропрогноз на тиждень 22–28 червня 2026 року: кому Всесвіт дає шанс змінити життя, а кому настав час поставити крапку  Коли все сохне: 7 порад експертів щодо садівництва під час спеки — від догляду за газоном до поливання  Церковний календар на липень 2026 року: всі православні свята, коли святкуємо Ольги та Володимиравсі новини дня
Бізнес
Нерухомість
15.03.2023 1326

Надбудували цілий поверх: у Києві намагаються покарати "Карлсона", який забудував дах багатоповерхівки

У КМДА розповіли, як будуть боротися із нахабним забудовником.

577fc53e8cbfbe652ebe8486c144037d_15.03.23

У центрі Києва невідомий власник розпочав будівництво на даху багатоповерхового будинку по вулиці Велика Васильківська, 80. Про це повідомив Тимур Ткаченко, директор Департаменту міського благоустрою КМДА.

"У Голосіївському районі по вулиці Велика Васильківська було виявлено незаконну надбудову на даху багатоповерхівки. Інспектори КП "Київблагоустрій" виявили, що контрольних карток на проведення подібних робіт за цією адресою не було видано. Аби ідентифікувати порушника та зафіксувати його протиправні дії, було викликано наряд патрульної поліції Києва. Зараз доступу до цієї надбудови немає, порушники заблокували прохід на дах і ні у нас, ні у представників правопорядку немає можливості навіть пройти", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Тимур Ткаченко.

Сайту ТСН.ua директор Департаменту міського благоустрою розповів, що надбудову на даху будинку помітили нещодавно. Невідомий "Карлсон" збудував її вже під час війни. Представникам поліції та влади поки не вдалося потрапити на об’єкт, аби оцінити всі масштаби порушення.

"Поки нам не вдалося потрапити на дах будинку. Ми зараз наполягаємо на тому, щоб було відкрито кримінальне провадження. Готуємося подавати позов до суду на незаконні дії з приводу такого будівництва. Забудова на даху з’явилася нещодавно. Їм вдалося небагато звести на даху, але й те що є – явне порушення всіх норм і правил", - розповів сайту ТСН.ua Тимур Ткаченко.

Посадовець додає, що за подібні дії порушники мають нести покарання у суді, адже окрім порушення благоустрою, ставиться під загрозу безпека мешканців будинку, на даху якого і почалось незаконне будівництво.

Нагадаємо, у КМДА раніше пояснювали, що зупинити прибудову додаткового поверху можна кількома способами. Втім, за словами радника столичної влади, варто використовувати усі способи одночасно.

Оценка материала:

5.00 / 2
Надбудували цілий поверх: у Києві намагаються покарати "Карлсона", який забудував дах багатоповерхівки 5.00 5 2
Бізнес / Нерухомість
15.03.2023 1326
Еще материалы раздела «Нерухомість»