<
НОВИНИ ДНЯ: Ймовірна перемога Трампа: Зеленський повідомив, чи існує загроза для України  Ребра в капусті: простий рецепт старовинних голубців  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Чоловікам без військового квитка від 17 липня закриють виїзд за кордон  "Повістку отримають всі": адвокат назвав сценарії для чоловіків після 16 липня  Надзвичайна спека ще утримуватиметься в Україні: прогноз погоди на 17 липня  Вартість оренди впала за останній місяць: де в Україні найдорожче житловсі новини дня
Політика
Україна
21.03.2023 539

Більшість українців вважають, що енергетики добре впоралися з проблемами енергосистеми, - опитування

Українці переважно високо оцінили роботу енергетиків під час цього опалювального сезону, який проходив за умов регулярних ракетних атак по енергосистемі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на директора енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимира Омельченка.

За його словами, "Центр Разумкова" провів соціологічне опитування, щоб дізнатись відношення українців до дій влади та ситуації в країні.

Зокрема, 80% опитаних сказали, що вони дуже задоволені діями влади щодо енергозабезпечення під час проходження цього опалювального сезону. 16% відповіли, що вони навпаки дуже не задоволені.

"Такий позитивний результат було досягнуто, головним, чином через самовіддану роботу енергетиків у польових умовах, що працювали в цей опалювальний сезон за виключно важких обставин, у тому числі, під ворожими обстрілами", - написав Омельченко.

Він також зазначив, що немало енергетиків загинуло й було поранено для того, щоб українці мали світло у своїх оселях.

Також Омельченко додав, що для відновлення енергетичних об’єктів слід ще зробити багато чого. В першу чергу, для цього необхідно створити європейську модель ринку.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна продовжує готуватись до наступного опалювального сезону. Це стосується як накопичення ресурсів, так і нового захисту енергетичних потужностей.

Оценка материала:

5.00 / 2
Більшість українців вважають, що енергетики добре впоралися з проблемами енергосистеми, - опитування 5.00 5 2
Політика / Україна
21.03.2023 539
Еще материалы раздела «Україна»