НОВОСТИ ДНЯ: Сьогодні в Україні до +25°, подекуди дощитиме  Державний переворот у Росії: експерт пояснив, на кого можуть "повісити" відповідальність за поразку у війні  Кремль засекречує значну частину своїх військових витрат - розвідка Британії  "Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS  Скільки Росія витрачає на війну в Україні та які західні компанії допомагають їй у цьому  Чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон: роз'яснення від прикордонників  Штрафи та перевірки ФОП повертаються, від 1 липня 2023 року скасовується пільговий 2% податоквсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
22.03.2023 801

Як зміниться графік роботи громадського транспорту після скорочення комендантської години в Києві

У результаті скорочення тривалості комендантської години на території міста Києва з неділі, 26 березня, столичний громадський транспорт буде функціонувати за оновленим графіком.

Про це повідомила КМДА у Telegram.

"Із 26 березня у столиці буде скорочено комендантську годину. Вона триватиме з нуля годин до п’ятої години ранку щодоби. Зміни будуть внесені і в роботу громадського транспорту: він продовжить роботу на одну годину", – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Так, комунальний наземний транспорт – тролейбуси, автобуси і трамваї – буде починати рух о 5:30 і закінчувати о 23:30.

Детальна інформація щодо відправлення перших і крайніх рейсів за кожним окремим маршрутом, скоріш за все, згодом буде розміщена на сайті "Київпастрансу", поки там містяться актуальні дані. Деякі тролейбуси, автобуси і трамваї можуть починати курсування пізніше, а завершувати раніше визначеного періоду.

Метрополітен у Києві працюватиме з 6:00 до 23:00, а фунікулер – з 7:00 до 22:00. Про точний початок і закінчення роботи різних станцій метро, а також час відправлення останніх поїздів можна буде знайти інформацію на сайті "Київського метрополітену" після внесення змін.

Оценка материала:

5.00 / 1
Як зміниться графік роботи громадського транспорту після скорочення комендантської години в Києві 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
22.03.2023 801
Еще материалы раздела «Столиця»