НОВОСТИ ДНЯ: Якою буде погода в червні: прогноз Укргідрометцентру на перший місяць літа  Виїзд чоловіків за кордон під час війни. Які документи потрібні: пояснення юриста  Комплексний підхід. У ЗСУ розповіли, як захищатимуть F-16 від атак росіян  Експерт оцінив ракети, які Україна запросила у Німеччини: "Дістануть до Москви"  Частину України накриють дощі з грозами: прогноз погоди на тиждень  Перетин кордону з дітьми сьогодні: як змінилися правила 2023 року  Збільшення тарифів на електроенергію: у Раді розповіли, наскільки зросте сума у платіжкахвсе новости дня
Бізнес
Економіка
24.03.2023 1069

Українці дали оцінку економічній ситуації в країні

Більшість українців (55%) оцінюють економічну ситуацію в країні як "дуже погану" або "досить погану". Ще 4% оцінили ситуацію як "добру" або "дуже добру", а 37% - як "не погану і не добру".

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Як зазначають автори дослідження, громадяни України досить скептично оцінюють економічну ситуацію в країні.

У травні 2021 року, за вісім місяців до початку повномасштабної війни, 60% опитаних оцінювали її як "дуже погану" або "досить погану" (і лише 5% - як "добру" або "дуже добру", а 32% - як "не погану і не добру").

У вересні–жовтні 2022 року, тобто через сім місяців після початку війни, зросла частка громадян, які оцінювали її як "дуже погану" або "досить погану" (до 64,5%).

Однак опитування проведене у лютому-березні 2023 року продемонструвало зниження негативних оцінок навіть порівняно з довоєнним періодом.

Опитування, проводилося Центром Разумкова з 22 лютого по 1 березня 2023 року серед 2020 респондентів. Опитування проводилося лише на тих територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Оценка материала:

5.00 / 3
Українці дали оцінку економічній ситуації в країні 5.00 5 3
Бізнес / Економіка
24.03.2023 1069
Еще материалы раздела «Економіка»