НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Що робити, якщо прорвало трубу у квартирі чи багатоповерхівці: посібник дій  Путін не готовий до компромісу: в ISW назвали умови для поступок з боку Кремля  Путінська війна б'є по бюджету: в Росії готуються до масового закриття бізнесів, - ЦПДвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.04.2023 1472

Міносвіти хоче заборонити корупціонерам обиратися ректорами вишів

Кабінет міністрів подав до Верховної ради проект закону щодо обмежень під час обрання на посаду керівника закладу вищої освіти.

3j0a0553_id73747_1300x867_650x410_05.04.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект №9176.

Згідно з проектом, не може бути обрана, призначена (у тому числі виконувачем обов’язків) на посаду керівника закладу вищої освіти особа, яка піддавалася адміністративному стягненню за правопорушення, пов’язане з корупцією.

Заборона буде діяти протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Проект закону розроблений Міністерством освіти і науки та підписаний новими міністром Оксеном Лісовим.

Нагадаємо, за даними останніх опитувань, вищі навчальні заклади не входять до переліку установ, де громадяни найчастіше стикаються з корупцією.

Оценка материала:

5.00 / 2
Міносвіти хоче заборонити корупціонерам обиратися ректорами вишів 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
05.04.2023 1472
Еще материалы раздела «Суспільство»