НОВОСТИ ДНЯ: Календар свят на жовтень 2023 року: скільки днів українці працюватимуть і відпочиватимуть  В Україні знизився рівень злочинності, але є і погана новина  Панує суцільний хаос: з'явилося нове фото знищеного штабу ЧФ Росії  Якою буде погода у жовтні: детальний прогноз від синоптика  Деякі абітурієнти можуть не складати НМТ-2024 для вступу: кого це стосується  Бензин та дизель за місяць подорожчали ще на 4-5%: скільки коштує паливо на АЗС  Синоптики ошелешили новим прогнозом на жовтеньвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.04.2023 392

На Київщині відновили 85% об'єктів електроенергетичної інфраструктури та майже всі котельні​

У Київській області з початку повномасштабного російського вторгнення відновлено майже 85% пошкоджених об'єктів електроенергетичної інфраструктури, а також майже всі котельні.

Про це повідомила Державна інспекція енергетичного нагляду.

"І це враховуючи, що часто відновлення відбувались із ризиком для життя наших енергетиків і персоналу ремонтних бригад", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в регіоні внаслідок російської агресії було пошкоджено або повністю зруйновано кілометри ліній електропередачі, сотні об'єктів електропостачання та теплопостачання, включно з підстанціями та котельнями.

Фахівці управління Держенергонагляду постійно беруть участь у роботі комісій з оглядів пошкоджених об'єктів електричних мереж або їхніх складових. Метою таких оглядів є оперативне виконання відновлювальних робіт, забезпечення належного сталого електропостачання побутових споживачів.

Наразі представники Держенергонагляду оглянули 879 пошкоджених об'єктів електричних мереж або їхніх складових. За результатами оглядів оформлено 681 дефектний акт. Інші акти перебувають на стадії погодження.

Оценка материала:

5.00 / 1
На Київщині відновили 85% об'єктів електроенергетичної інфраструктури та майже всі котельні​ 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
07.04.2023 392
Еще материалы раздела «Суспільство»