<
НОВИНИ ДНЯ: Буданов розкрив план зі знищення путінської армії в Україні  Допомога Україні від США: згідно з законопроєктом американська влада має розробити довгострокову стратегію підтримки  Перед вихідними дощів в Україні поменшає, але тепліше не стане  Чи зберігає Україна суверенітет та чи здатна ухвалювати власні рішення: думка громадян  Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура  Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єрвсі новини дня
17.04.2023 352

Ілля Ковтун вперше в кар'єрі завоював "золото" континентальної першості на дорослому рівні.

ae4dad2e4834b8b43a25228e03950419_17.04.23

Українець Ілля Ковтун здобув ще дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який відбувається у турецькій Антальї. Пише ТСН.

Після того, як 19-річний спортсмен з Черкас завоював "бронзу" в особистому багатоборстві, він також виграв "золото" на паралельних брусах і "бронзу" на перекладині.

У вправах на паралельних брусах Ковтун отримав 15,166 бала, випередивши у боротьбі за золоту нагороду турка Ферхана Арікана (14,933 бала) та іспанця Тьєрно Діалло (14,733 бала).

Для Ковтуна це перша в кар'єрі золота медаль чемпіонатів Європи на дорослому рівні.

У вправах на перекладині українець набрав 13,966 бала, показавши третій результат. Його обійшли хорват Тін Србіч (14,233 бала) та італієць Карло Маччіні (14,200 бала).

Крім того, "бронзу" в опорному стрибку на ЧЄ-2023 здобув Ігор Радівілов. За свій виступ він отримав 14,750 бала. Переможцем став Артур Давтян з Вірменії (15,033 бала), а "срібло" дісталося британцю Джейку Джермейну (15,016 бала).

Таким чином, у доробку збірної України наразі чотири медалі на континентальній першості – одне "золото" та три "бронзи".

5.00 / 2
Виборов три медалі: 19-річний українець став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики 5.00 5 2