Прес-релізи
Спорт
Спортсмени, які змінили дисципліну та досягли успіху
Періодично у спортивному світі відбуваються події, які буквально шокують фанатів. В основному вболівальники не розуміють, як можна змінити одну дисципліну на іншу, особливо в тому випадку, коли мова йде про виступи на професійному рівні. Однак подібні приклади не є рідкістю, оскільки справжні чемпіони здатні вчасно зупинитися та ризикнути, щоб отримати можливість боротися за найвищі місця, реалізовуючи свій талант. Достатньо ознайомитися з професійним шляхом деяких професійних спортсменів, які в певний момент зробили крок назад, але все одно отримали всесвітню славу і визнання.
Лорі Джонс: змінила бігову доріжку на засніжену трасу
США зуміли взяти участь у зимових та літніх Олімпійських іграх, що професійному спортсмену зробити майже неможливо, враховуючи високий рівень конкуренції. Однак смілива дівчина фактично зламала всі стереотипи, оскільки спочатку двічі виграла світову першість у спринтерських перегонах (2008 і 2010 роки), а потім вирішила випробувати удачу в бобслеї. Таке рішення американської легкоатлетки було продиктоване мрією завоювати олімпійську медаль, тому проблем з мотивацією у дівчини точно не спостерігалося. На певному етапі Лорі навіть скинула 13 кг, щоб почати активні тренування, тому не можна сказати, що зміна виду спорту пройшла без випробувань. Однак старання дівчини не були даремними, бо перемога на ЧС у 2013 році дорогого вартує. В результаті на Олімпіаду Джонс їхала уже у статусі фаворита та з великими сподіваннями на успіх, але не змогла впоратись з хвилюванням у вирішальний момент. Така бажана медаль дісталась суперницям, але особисті амбіції Лорі втамувала, продемонструвавши незламність характеру й жагу до перемоги.
Дженніфер Шахаде: шлях від шахів до покеру
Не секрет, що гра в шахи розвиває логічне мислення, а здатність прораховувати ходи наперед високо цінується у різних сферах. Саме тому історія успіху Дженніфер Шахаде виглядає цілком логічно, хоча потрібно віддати належне дівчині, яка за короткий проміжок часу зуміла заявити про себе на повний голос: навчилась професійно грати в покер, стала членом команди PokerStars Pro й отримала дозвіл на коментування різних турнірів. Можна припустити, що для дворазової володарки шахової корони подібні досягнення є чимось буденним, але дівчина не зупиняється. Більш того, Дженніфер прагне поділитися своїм талантом з іншими, тому відкрила власну школу під назвою «9 королев», де представниці прекрасної статі освоюють ази шахів абсолютно безкоштовно.
Флоран Маноду: проміняв водний простір на сухий майданчик
Здається, що олімпійському чемпіону й володарю світового рекорду уже немає чого доводити, але наполегливий француз вирішив освоїти ігровий вид спорту. Маючи велику кількість індивідуальних нагород, завойованих у басейні на «короткій» воді (дистанція – 50 і 100 метрів), Флоран раптом вирушив налагоджувати командну взаємодію. Вибір Маноду впав на гандбол, бо колись француз часто грав «ручним» м’ячем, поки не віддав перевагу плаванню. Однак дитяча мрія успішного спортсмена все-таки здійснилася, бо йому вдалося зіграти за професійний клуб «Екс-ан-Прованс». Цю подію можна частково порівняти з короткостроковим відрядженням, після якого Флоран знову повернувся в басейн, щоб боротися за найвищі місця.
Пріжож Рогліч: знайшов щось спільне між лижним трампліном і велосипедом
На початку свого шляху талановитий словенець вибрав той вид спорту, який був популярним у його країні. Це стандартна практика, тому така маловідома у широких колах дисципліна повністю не відображає професійні навички Рогліча. В юності майстерність словенця дійсно приємно вражала, адже він став призером молодіжного чемпіонату світу у 17 років. Після такого успіху завжди важко падати, як у прямому, так і у переносному сенсі, а Пріжож ще й випробував дану теорію на власній шкурі. Один невдалий стрибок призвів до серйозної травми, що практично поставила хрест на кар’єрі амбітного спортсмена. До честі Рогліча він зумів повернутися до тренувань, але на високі результати уже навряд можна було розраховувати. Саме тому словенець вирішив спробувати себе у велоперегонах. У більшості випадків доля нагороджує за таку сміливість, що певно справедливо, адже чемпіонський характер є не у всіх. Якщо ж говорити про Рогліча, то він неодноразово «забирав» призові місця на престижних міжнародних змаганнях та етапах Кубка Світу, тому заслужено вважається легендою велоспорту, принаймні у рідній країні.
Болт: зможе дати фору будь-якому професійному футболісту
Багаторазовий олімпійський чемпіон і володар кількох світових рекордів точно вміє швидко бігати. Це корисна навичка для професійного футболіста, тому Усейна і запрошують на тренування деякі відомі клуби. Таким чином дитяча мрія Болта уже частково здійснилася, але він завжди хотів вийти на поле у складі «МЮ», тому ще є до чого прагнути. Важко сказати, чи зможе успішний спринтер максимально удосконалити свою майстерність у роботі з м’ячем, але такий шанс він має. Принаймні постійна ігрова практика рано чи пізно повинна дати якийсь результат, хоча досягнення Усейна на біговій доріжці уже назавжди увійшли в історію, тому буде складно їх затьмарити.