НОВОСТИ ДНЯ: У Києві зафіксовано температурний рекорд  “Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ  "Приліт" по аеродрому у Курську: знищено керівництво авіаполку РФ – ЗМІ  Однією ракетою можна розбити колону російських військ: експерт пояснив переваги ATACMS  У Києві оновлено столітній температурний рекорд  Росія рекордно підвищить тарифи на газ для власного неселення  Стало відомо, скільки українських військових Британія підготує до кінця рокувсе новости дня
Політика
Україна
23.04.2023 232

З 2014 року Росія могла депортували до 300 тис. українських дітей, – Європарламент

За інформацією Європейського Парламенту, кількість незаконно депортованих у Росію українських дітей може сягати від 16 до 300 тисяч.

Про це повідомляє Мінреінтеграції за підсумками обговорення з Європарламентом питання повернення в Україну вивезених в РФ дітей.

Згідно з повідомленням, євродепутати враховують, що вивозити українських дітей росіяни розпочали ще 2014 року – з часу окупації Криму та частини Донецької й Луганської областей.

Євродепутати також акцентували на тому, що насильницька депортація знову стала можливою, тому що подібні злочини, скоєні в СРСР, свого часу не були засуджені, а винні ніколи не переслідувалися на міжнародному рівні.

На зустрічі також говорили про розслідуваннях воєнних злочинів і злочинів проти людяності та заплановану конференцію для пошуку насильно вивезених з України дітей, організовану Єврокомісією та Польщею.

Оценка материала:

5.00 / 2
З 2014 року Росія могла депортували до 300 тис. українських дітей, – Європарламент 5.00 5 2
Політика / Україна
23.04.2023 232
Еще материалы раздела «Україна»