НОВИНИ ДНЯ: Після 8 лютого життя почне радувати: у цих 3 знаків зодіаку великі перспективи  Удар по полігону з "Орєшніком": Генштаб відзвітував про наслідки  За ким "полюють" роботодавці: які професії стали найзатребуванішими в Україні  Вчені знайшли першу "гілку" на "дереві життя" усіх сучасних тварин  Як "накрутити" пенсію в Україні: законні механізми збільшення виплат  Розвиває швидкість понад 320 км/год: на Одещині зафіксували незвичного птаха  Чи можна ставити на авто шини одночасно двох брендів: що кажуть фахівцівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
29.04.2023 1014

В Україні знову пройдуть дощі: синоптики дали прогноз до 1 травня

Погода на вихідних в Україні буде примхливою. На мешканців практично всіх регіонів країни очікують затягнуте хмарами небо, дощі, грози та нічні заморозки.

Про це повідомляють синоптики Sinoptik.ua. Пише apostrophe.ua.

Погода у суботу 29 квітня

У суботу у більшості регіонів буде хмарно із проясненнями. На заході країни пройдуть невеликі дощі, на сході та південному сході очікуються помірні дощі із грозами. Середня температура повітря вдень в Україні становитиме близько +13…+16°С. Вночі в Дніпрі , східних та південно-східних областях термометри покажуть від +5 до +12 °С, а от у західні, центральні та північні області прийдуть заморозки до -3 °С, тому варто заздалегідь укрити рослини в саду та на городі.

Погода в неділю 30 квітня

У неділю погода буде хмарною, середня денна температура повітря у більшості областей становитиме +12…+14 °С. Найтепліше буде в Одеській та Миколаївській областях, на Волині та Закарпатті — +16…+18 °С. Вночі в Києві , північних та центральних регіонах очікуються заморозки.

Невеликі дощі пройдуть у західних, східних та південних областях. Якщо нельотна погода відмінить вашу прогулянку, не засмучуйтесь — можна влаштувати вдома джаз-паті, адже 30 квітня у світі відзначають День джазу. І не забудьте запалити свічки! Не лише для особливого настрою, а й на честь Дня свічника, який також відзначається у цей день.

Погода у понеділок 1 травня

Дощити у понеділок буде на сході, півдні та у центрі країни. При цьому у східних та центральних областях погода на початку тижня буде прохолодною — до +13…+16 °С, на півдні, півночі та заході повітря прогріється до дуже комфортних +17…+19 °С, а на Закарпатті та Буковині — до + 21 °С.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні знову пройдуть дощі: синоптики дали прогноз до 1 травня 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
29.04.2023 1014
Еще материалы раздела «Суспільство»