НОВИНИ ДНЯ: Зеленський про народжуваність під час війни: головне питання у безпеці  Буданов про теракт під Москвою: Росія знала про підготовку щонайменше за місяць  В Україні 29 березня - дощі та сильний вітер, вдень до 16°  Чи мобілізують випускників перед вступом на магістратуру чи аспірантуру: відповідь Зеленського  Путін видав чергову хвору маячню: що сказав цього разу  Коли ховатимуть героїв на Військовому меморіальному кладовищі: у Мінветеранів назвали терміни  У частині України оголосили штормове попередження: де очікувати негодувсі новини дня
03.05.2023 449

Ілля Ковтун виграв два особисті заліки Кубка світу зі спортивної гімнастики.

d1a2f70f41abe574da884e57f8866225_03.05.23

Українець Ілля Ковтун тріумфально закінчив виступ у сезоні Кубка світу 2023 року зі спортивної гімнастики. Пише ТСН.

Лідер української команди виграв три "золота" та одну "бронзу" на заключному етапі Кубка світу в єгипетському Каїрі, де "синьо-жовті" виграли медальний залік.

Для 19-річного спортсмена з Черкас сезон видався неймовірно успішним. Українець став найтитулованішим гімнастом Кубка світу, завоювавши одразу вісім нагород – 5 золотих, 2 срібні та одну бронзову.

Ілля став найкращим як за загальною кількістю нагород, так і за виграними золотими медалями. Він підіймався на подіум на кожному з чотирьох етапів Кубка світу.

Ковтун виграв загальний залік Кубка світу-2023 в двох видах – захистив звання найкращого на паралельних брусах, а також уперше в кар'єрі тріумфував у заліку змагань на перекладині.

За підсумками Кубка світу збірна України здобула перемогу у загальному медальному заліку – 13 медалей (6 золотих, 5 срібних і 2 бронзові). Вісім з цих нагород виборов саме Ковтун.

5.00 / 3
Фантастичний успіх: 19-річний українець став найтитулованішим гімнастом Кубка світу-2023 5.00 5 3