НОВИНИ ДНЯ: Трамп посилює тиск на Іран методом, "ефективнішим, ніж бомби"  Люди, які народилися в ці місяці, найнезалежніші та найрішучіші  Як правильно формувати високорослі помідори в один стовбур: поради садівниці  Гороскоп на 30 квітня: Скорпіонам - прозріння, Тельцям - стабільність  Як правильно обрізати томати: корисні поради садівника  У житті цих китайських знаків Зодіаку закінчується "чорна смуга"  Просто обрізати її не можна: як врятувати садові дерева від омеливсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.05.2023 3369

У Києві на монументі "Батьківщина-мати" з'явиться тризуб, - Ткаченко

У Києві на монументальній скульптурі "Батьківщина-мати" з'явиться тризуб. Герб СРСР буде демонтовано і замінено.

27102834347_8e25192bc9_o_id47349_1300x820_650x410_08.05.23

Про це заявив міністр культури України Олександр Ткаченко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.

"Зараз готується проєктна документація, щоб зрозуміти, яким чином і як краще його (герб СРСР, - ред.) знімати, які роботи треба провести. Власне, початкова стадія процесу зміни радянського герба на тризуб уже почалася", - заявив він.

Зазначимо, що монумент "Батьківщина-мати" є п'ятою за величиною статуєю світу і найвищою на території України. Її відкриття відбулося 1981 року.

Висота скульптури від п'єдесталу до кінчика меча становить 62 метри, а разом із постаментом - 102 метри. Розмір щита, на якому зараз розташований радянський герб, становить 13 на 8 метрів.

Нагадаємо, раніше в Україні спростили демонтаж пам'яток російським імперцям.

Раніше в Одесі вирішили знести пам'ятник російському письменнику Максиму Горькому.

До того ж у місті було демонтовано пам'ятники Катерині II та Суворову.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Києві на монументі "Батьківщина-мати" з'явиться тризуб, - Ткаченко 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
08.05.2023 3369
Еще материалы раздела «Суспільство»