НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Події
21.05.2023 252

Росіяни поранили в Україні понад 981 дитину

Російська армія вбила в Україні 482 дитини і ще 981 дитині завдала поранень.

Про це Офіс генерального прокурора повідомляє у Телеграмі.

"Станом на ранок 21 травня більше ніж 1463 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 482 дитини загинули та понад 981 отримали поранення різного ступеня тяжкості", - ідеться в повідомленні.

Дані не є остаточними. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово захоплених та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 460, Харківській - 277, Київській - 128, Херсонській - 102, Запорізькій - 91, Миколаївській - 89, Чернігівській - 70, Дніпропетровській - 70, Луганській - 66.

В Офісі генпрокурора нагадали, що 20 травня внаслідок обстрілу військами РФ Торецька Донецької області був поранений 11-річний хлопчик.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росіяни поранили в Україні понад 981 дитину 5.00 5 1
Життя та Стиль / Події
21.05.2023 252
Еще материалы раздела «Події»