НОВОСТИ ДНЯ: Якою буде зима 2024 в Україні: чи будуть морози і сніг  Народжуваність в Україні може побити антирекорд і впасти до найнижчого у світі рівня – WSJ  Соте з баклажанів: класичний рецепт  Прогноз погоди на жовтень: чи потішить другий місяць осені теплом  "Це не просто війна Путіна": як у Фінляндії трактують вторгнення РФ до України  У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні  Якою буде погода в Україні в кінці вересня та на початку жовтня: прогноз синоптиківвсе новости дня
30.05.2023 721

Київводоканал розповів, чи відповідає водопровідна вода чинним нормам

Водопровідна вода в Києві безпечна та відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам.

Про це повідомляють у КМДА із посиланням на Київводоканал.

У комунальному підприємстві кажуть, що якість питної води у Києві контролюється за санітарно-токсикологічними, органолептичними й фізико-хімічними та показниками епідемічної й радіаційної безпеки відповідно до Державних санітарних норм.

А підвищену забарвленість води пояснюють тим, що річки Дніпро та Десна є забрудненими. Через це, попри підвищення дози коагулянтів в процесі водопідготовки, питна вода може мати візуально помітний жовтий відтінок, кажуть у Київводоканалі.

"Звертаємо увагу, що при цьому показники забарвленості, каламутності та загального заліза залишаються в межах норми ДСанПіН, згідно з яким дозволяється підвищення забарвленості до 35 градусів, каламутності до 3,5 НОК, загального заліза до 1,0 мг/л. Але ці показники впливають лише на візуальні якості води, і вода при цьому залишається цілком безпечною", — йдеться у повідомлені.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київводоканал розповів, чи відповідає водопровідна вода чинним нормам 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
30.05.2023 721
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»