НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Прес-релізи
Товари та послуги
09.06.2023 87

Правила здорового зору, які має знати кожен

Сучасний світ встановлює надзвичайно великі вимоги до нашого зору. На роботі чи на навчанні ми повинні годинами сконцентровано працювати за комп’ютером. Вільний час ми також частенько проводимо за екранами гаджетів, а це теж навантаження на очі. Додайте до цього регулярне недосипання та постійні нервові стреси і ви отримаєте потенційні проблеми з очима.

Річ у тім, що зорова система людини вкрай вразлива до негативного впливу і не пристосована до рівня навантажень, якому щоденно піддається у сучасних реаліях. Як наслідок проблеми із зором сьогодні має велика частка населення. За статистикою ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) станом на 2022 рік, ті чи інші проблеми з очима має близько 30% світового населення.

За такої ситуації кожен, кому не байдуже власне здоров’я, має ретельно дбати про стан своїх очей. Зокрема, потрібно знати правила здорового зору, а головне — їх дотримуватися. Ділимося кількома з них далі.

Щопівроку до лікаря-офтальмолога

Як часто ви відвідуєте офтальмологічний кабінет? Якщо менше, ніж один раз на рік, то це замало. Досить популярний серед широкого загалу міф про те, що регулярно ходити до офтальмолога потрібно лише тим, хто має діагностовані проблеми. Насправді ж це є необхідність для всіх. Перевірка зору має стати правилом та регулярно виконуватись.

Оптимально планувати візит до лікаря-офтальмолога один раз в рік. А якщо ваша професія пов'язана з постійною роботою за комп’ютером — один раз на півроку, адже ви в групі ризику.

Перевірка зору і комплексне обстеження очей необхідні для своєчасного виявлення будь-яких порушень та їх ефективного подальшого лікування.

Регульоване (помірне) навантаження

Саме регулярне перенавантаження зору є першопричиною багатьох проблем з очима. Восьмигодинний робочий день за комп’ютером — це великий стрес для зорової системи, а уявіть по 5 таких робочих днів щотижня. За таких навантажень на очі, лише питання часу, коли виникнуть проблеми.

В ідеалі необхідно мінімізувати присутність гаджетів у вашому повсякденному житті. 3-4 години на добу вважається допустимою нормою, більше вже шкідливо для очей. Але якщо за тих чи інших обставин це неможливо, фахівці радять дотримуватися наступних рекомендацій:

- працюючи за комп’ютером, обов’язково одягайте комп’ютерні окуляри для захисту очей;
робіть перерви від роботи щогодини, принаймні на 5-10 хвилин;
регулярно робіть гімнастику для очей;
подбайте, щоб ваше робоче місце було добре освітленим;
монітор комп’ютера повинен бути на рівні очей, не нижче і не вище;
монітор комп’ютера повинен бути на оптимальній відстані від очей (30-50 сантиметрів);
користуйтеся зволожувальними краплями для очей, щоб запобігти пересиханню очей.

Сонцезахисні окуляри

Окуляри від сонця це не просто модний аксесуар, а необхідність для захисту очей. Вони блокують ультрафіолетове проміння, що є небезпечним для зору. Тож у сонячну погоду, а особливо влітку, виходячи на вулицю не забувайте прихопити з собою сонцезахисні окуляри.

Оценка материала:

5.00 / 1
Правила здорового зору, які має знати кожен 5.00 5 1
Прес-релізи / Товари та послуги
09.06.2023 87
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
  • Що таке правило 2-х хвилин та як воно допомагає формувати звички Що таке правило 2-х хвилин та як воно допомагає формувати звички

    Іноді людина хоче завести нові корисні звички, щоб змінити спосіб життя, мислення. Однак вироблення нових схильностей, на думку фізіологів, займає в середньому від 14 до 30 днів, поки формуються нові нейронні ланцюжки.

  • Якісний корм для собак: що вибирають в Україні Якісний корм для собак: що вибирають в Україні

    В чому переваги якісного харчування для собак. На що звенути увагу в Україні. Розглядаємо український бренд Оптіміл.

  • Як швидко продати брендовий одяг? Як швидко продати брендовий одяг?

    Сьогодні заробляти на брендовому одязі реально. Багато людей роблять з цього справу свого життя та при цьому мають не погані гроші. Для того, щоб це втілити у реальність, треба лише знати, де брати цей одяг та як його вигідно купувати та відповідно продавати. Оригінал https://theoriginals.com.ua/ua/zhinkam/odyag можна знайти за приємними цінами на ресейл платформі TheOriginals, де можна як купити, так і продати брендовий одяг швидко та легко.

  • Як купувати аксесуари для волосся в онлайн-магазині Як купувати аксесуари для волосся в онлайн-магазині

    Усі дівчата та жінки в будь-якому віці хочуть виглядати привабливо, тому ретельно слідкують за своїм волоссям. Вибір шампунів, різноманітних масок, засобів для укладання доповнюється різноманітними аксесуарами. Усі ці предмети є необхідними для представниць прекрасної статі, вони здатні покращити їхній настрій і впевненість у собі.

  • Бренді: короткий путівник із купівлі й вживання Бренді: короткий путівник із купівлі й вживання

    Бренді — міцний алкогольний напій, виготовлений зі зброджених фруктів. Розливається за міцності 40–50%. Основний компонент — виноград, хоча за бажанням виробника можна використовувати яблука, абрикоси, персики, груші. Не існує чіткого закону, який регламентує процес, а також регіон виготовлення продукції. Тому в інтернет-магазині GoodWine за посиланням: https://goodwine.com.ua/ua/krepkie/prochie-krepkie/brandy.html можна знайти регіональні варіанти бренді, виготовлені в Італії, Іспанії, Грузії, Греції, Україні.