<
НОВИНИ ДНЯ: G7 не розморозить активи, поки РФ сама не виплатить Україні компенсації, - Bloomberg  Астрономи відкрили потенційно придатну для життя планету  Пів України накриють грози: яка погода очікує нас у неділю 26 травня  До Києва йдуть дощі: синоптики назвали точну дату, коли почнуться опади  Коли закінчується навчальний рік у школах 2024 року: Міносвіти назвало дату початку літніх канікул  До України йдуть дощі: якою буде погода на наступному тижні  Дощі, грози та пориви вітру: якими будуть останні травневі вихідні в Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
12.06.2023 2209

Ці речі, отримані у спадок, не можна віддавати іншим, якщо хочете бути багатими та успішними

Хочете привернутидо себе фінансовий успіх?

f926314d4b4725f70ebfa9852de1d7cf_12.06.23

ТСН.ua розповідає, які речі, отримані у спадок, в жодному разі не можна віддавати іншій людині.

Будь-яка людина хоче отримати у спадок щось цінне та дороге, щоб одразу поліпшити своє матеріальне становище. І коли отримуєш у спадок від тих родичів, які пішли в інший світ, справжні дрібнички, перше відчуття - розчарування. Однак не варто впадати у відчай, адже багато речей, отриманих у спадок, приносять фінансовий успіх. А тому їх в жодному разі не можна віддавати іншим людям.

Перстень

Він має круглу форму, а тому є символом безкінечності. Така річ завжди притягує позитивну енергетику, зокрема і фінансовий успіх. А ось якщо передарувати старовинний перстень (навіть не надто цінний) іншій людині, багатства та заможності вам не бачити довгі роки.

А якщо перстень прикрашений дорогоцінним каменем, тоді вам також буде щастити і в інших справах. Яких саме - залежить від каменю. Наприклад, топаз сприяє зміцненню дружніх стосунків, а смарагд дарує щасливу та легку вагітність.

Дзеркало

Цей предмет вирізняється особливою властивістю - він вміє накопичувати енергію. Але це зовсім не перешкода, якщо ви хочете користуватися старовинним дзеркалом, що було отримане у спадок. Навіть більше. Якщо життя родича, який передав вам у спадок цю річ, було щасливим, сміливіше дивіться в дзеркало. Так ви будете наповнюватися позитивною енергією зсередини. А це допоможе притягувати талан в усіх починаннях.

Годинник

Дарувати годинники вважається поганою прикметою, а ось отримувати їх у спадок дуже навіть потрібно. Годинник вміє "вбирати" енергетику тієї людини, яка його носила. А тому, якщо ви знаєте, що колишній власник був везучим, сміливо носіть отриману в спадок річ. Ви будете привертати до себе успіх та везіння.

Ікона

Людина, яка раніше молилася перед нею, щоразу віддавала їй частинку своєї душі. А тому, якщо ви отримали в спадок ікону, тоді ви будете щоденно отримувати від неї заряд позитивної егергії. А це допоможе швидше отримувати бажане, зокрема і фінансовий успіх. А ось віддавати ікону, навіть якщо ви не вважаєте себе релігійною людиною, неварто.

Вишиті подушки

Вишивка завжди мала унікальні магічні властивості, адже це особливий символ нашого народу. А тому її можна назвати дуже потужним оберегом. Якщо ви отримали в спадок подушку з вишитим вручну візерунком, не віддавайте її нікому. Адже в цьому разі у вас можуть початися проблеми в сім'ї, а ще ви забудете про фінансовий успіх.

Оценка материала:

5.00 / 3
Ці речі, отримані у спадок, не можна віддавати іншим, якщо хочете бути багатими та успішними 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
12.06.2023 2209
Еще материалы раздела «Суспільство»