НОВИНИ ДНЯ: "Швидше, швидше, швидше": США тиснуть на Україну, вимагаючи підписати мирну угоду  Не маємо єдиної думки щодо Донбасу: Зеленський пояснив, чому не погоджується з планом США  Штрафи за новорічні ялинки: яку відповідальність передбачено 2025 року  Вифлеємський вогонь миру доставили до України: що це за традиція  Народні прикмети і забобони, що пов’язують декабрист із долею та енергетикою оселі  Хмарний тиждень попереду: детальний прогноз на найближчі дні  Антирекорд з довіри: Мерц зіткнувся з падінням рейтингів та загрозою від АдН, - Bloombergвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
12.06.2023 870

В Україні у понеділок триматиметься волога погода і подекуди дощитиме, - синоптик Наталка Діденко

У понеділок, 12 червня, в Україні триматиметься волога погода, місцями прогнозують дощі та грози, проте на півдні та сході буде тепло

Про це інформує синоптик Наталка Діденко. Пише espreso.tv.

У західних і північних областях температура повітря 12 червня не перевищуватиме +10...+16 °C. Водночас на сході та півдні вона коливатиметься від +20 до +26°C.

У центрі, зокрема, на Вінниччині, Черкащині та Полтавщині температура триматиметься на рівні +16...+21 °C. А на Кіровоградщині та Дніпропетровщині - +19...+23°C.

Також по всій Україні 12 червня триматиметься волога погода. Місцями передбачають дощі та грози. Утім у західній частині країни, а також на Харківщині, Луганщині, Одещині, Вінниччині та Черкащині ймовірність опадів менша.

З північного сходу буде вітер, поривчастий і місцями зі штормовими поривами до 15-20 м/сек.

"У Києві 12 червня актуальні парасолі й тоненькі курточки чи светрики або й плащі - бо буде хмарно, вогко, вітряно! й холодно, близько +14...+16 градусів", - написала Діденко.

Також вона зазначила, що з 14 червня в Україні розпочнеться потепління.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні у понеділок триматиметься волога погода і подекуди дощитиме, - синоптик Наталка Діденко 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
12.06.2023 870
Еще материалы раздела «Суспільство»