НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
16.06.2023 550

США надають Україні ще $205 млн допомоги

США надають Україні гуманітарної допомоги ще на $205 мільйонів.

«Сполучені Штати надають додатково 205 мільйонів доларів гуманітарної допомоги народу України. Ця допомога дозволяє нашим гуманітарним партнерам підтримувати мільйони українців, переміщених в Україні та в усьому регіоні», — заявив на своїй сторінці у Twitter держсекретар Ентоні Блінкен.

На сайті Держдепартаменту США уточнюється, що гуманітарна допомога США включає продукти харчування, питну воду, послуги із захисту, освіту, засоби для існування, юридичну допомогу, доступне житло, охорону здоров'я та багато іншого через міжнародних та неурядових партнерів.

«Від початку російського вторгнення понад шість мільйонів біженців залишили країну і понад п'ять мільйонів стали внутрішньо переміщеними особами всередині України. Атаки Росії на території України торкнулися ще мільйонів українців», — сказано в повідомленні.

У Держдепі США нагадали, що загальна гуманітарна допомога Україні у 2023 фінансовому році перевищила $605 млн, а з лютого 2022 року США надали українському народу гуманітарну допомогу на суму понад $2,1 млрд.

«Ми, як і раніше, закликаємо до негайного припинення агресивної війни Росії і до того, щоб Росія сприяла безперешкодному доступу до постачальників гуманітарної допомоги в Україні та безпечного проходу для тих, хто прагне перебратися в безпечніші райони», заявили також у Держдепартаменті.

Оценка материала:

5.00 / 1
США надають Україні ще $205 млн допомоги 5.00 5 1
Політика / Україна
16.06.2023 550
Еще материалы раздела «Україна»