НОВИНИ ДНЯ: Негода стане на паузу. Синоптик дала прогноз на 28 листопада в Україні  Як зміняться ціни на оренду житла в Україні 2024 року: прогноз експерта з нерухомості  "Найсильніший за останні 100 років". Окупований Крим накрив потужний шторм: що відомо  Скандальна заява Безуглої про відставку Залужного: реакція влади, військових та соцмереж  Чим небезпечні південні циклони взимку: пояснення Укргідрометцентру  Коли і за чиї кошти у Києві встановлять головну ялинку країни: відповіли у КМВА  Чому окупанти бояться морських дронів "Малюк": пояснення генерал-майора СБУвсі новини дня
06.07.2023 410

Пітерська братва: ними слід займатися фахівцям з ФБР, а не ЦРУ

Максим Розумний: Пригожинський заколот – епізод дуже цікавий і показовий для розуміння сучасної Росії.

З останніх новин: Пригожин приїздив у Санкт-Петербург, де йому повернули не лише мільйони готівки, але й іменну збою. Запропоновані військові містечка в Білорусі пригожинців не влаштовують. Очевидно, вони хочуть розміститися в центральній частині Мінська.

Питань стає все більше. Чому заколот так несподівано почався і ще більш несподівано завершився? Чому Путін не покарав (поки що) Пригожина? Чому вони в Росії святкують перемогу над заколотом, але не над заколотниками? Чи піде Пригожин у політику?

Усе це стає більш зрозумілим, якщо взяти до уваги психологію тих рєбят, які засіли в Кремлі. Що б там не казали про імперські амбіції, національну велич і столітню тяглість російської політики, але свідомість і психологія Путіна і його оточення сформовані у 80-90 роках. Їхні моделі мислення і поведінки треба шукати не в хроніках часів Івана Грозного чи сталінських легендах, а в серіалі "Бригада".

Усі ці путіни, патрушеви, ковальчуки думають і діють як пітерська братва. Інцидент з Пригожиним – типова мафіозна розборка, яку зумів по понятіям розрулити підтоптаний авторитет з прізвищем Лукашенко.

Забудьте про геополітику, громадянську війну, державні інтереси, громадську думку, національно-визвольні рухи. До сучасної Росії ці поняття не мають жодного відношення.

Ними слід займатися фахівцям з ФБР, а не ЦРУ. А може вже й займаються. Принаймні, те, що робить адміністрація Байдена, більше схоже на "охоту на волков", ніж на геополітичне протистояння

Автор: Максим Розумний, політолог, філософ, журналіст

Оценка материала:

5.00 / 1
Пітерська братва: ними слід займатися фахівцям з ФБР, а не ЦРУ 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
06.07.2023 410
Еще колонки: Колонки / Блоги