НОВИНИ ДНЯ: В Україні 28 квітня подекуди дощитиме, вдень до +25°  10 найпопулярніших університетів України, куди всі рвуться вступити  "Дорога іграшка": у Повітряних силах розповіли про "рідкісний російський літак" Су-57 РФ  Росія може “розвалитися”: Патрушев назвав причину  В Україні температура повітря підніметься до +25: де та коли буде найтепліше  "Ухилянтами" автоматично можуть стати два мільйони чоловіків: що буде, якщо не оновити дані в ТЦК  В Україні ще на місяць подовжать пільгову ціну на електроенергію для населеннявсі новини дня
07.08.2023 435

Український гімнаст завоював "золото" Всесвітньої Універсіади в Китаї

Назар Чепурний здобув перемогу в опорному стрибку.

924bcb596fc11706313804360efa6952_07.08.23

Український гімнаст Назар Чепурний став чемпіоном Всесвітньої Універсіади, яка триває у китайському місті Ченду. Пише ТСН.

20-річний спортсмен виборов "золото" в опорному стрибку.

Українець набрав 14,883 бала, випередивши на 0,467 бала Цзена Вей-Шена з Китайського Тайбею та на 0,517 бала Мілада Карімі з Казахстану.

Це друга медаль Чепурного 2023 року. На етапі Кубка світу в Каїрі він здобув "срібло" в опорному стрибку.

Нагорода Чепурного – єдина медаль для України у спортивній гімнастиці на Універсіаді в Ченду.

Загалом в активі збірної України 11 нагород на Всесвітній Універсіаді: 4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові. У медальному заліку "синьо-жовті" посідають 10-те місце.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола "бронзу" престижного турніру в Будапешті.