НОВИНИ ДНЯ: "Москва до нестями боїться цього кроку": Піонтковський сказав, чому РФ вкрай потрібні перемовини  У Зеленського назвали умови для відкриття аеропорту "Бориспіль"  Солодощі до свят: рецепт апельсинових цукатів  Таємниці піраміди: вчені нарешті відкриють загадкові двері всередині Хеопса  Безперервно наступати вони не можуть: воїн ЗСУ оцінив можливості окупантів на передовій  Офіцер ЗСУ Роман Сініцин відповів на популярний аргумент проти мобілізації  В Україні 4 грудня переважно без опадів, вдень від 6° морозу до 4° теплавсі новини дня
Бізнес
Економіка
12.08.2023 367

Чи буде коливатися долар, коли фіксований курс скасують

Курс долара може коливатися після скасування фіксованого курсу. Вартість валюти може як збільшуватися, так і зменшуватися.

Про це йдеться в поясненні Національного банку України.

"НБУ перейде до гнучкішого курсу, коли будуть сформовані належні передумови. За такого режиму ринковий курс зможе як послаблюватися, так і зміцнюватися, реагуючи на зміну ситуації на валютному ринку, а саме балансу попиту та пропозиції", - йдеться у повідомленні.

У Нацбанку наголосили, що будуть на перших етапах переходу зберігати активну присутність на ринку, аби компенсувати дефіцит іноземної валюти та обмежити курсові коливання.

Нагадаємо, Національний банк готується скасувати фіксований курс долара та перейти до гнучкого обмінного курсу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чи буде коливатися долар, коли фіксований курс скасують 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
12.08.2023 367
Еще материалы раздела «Економіка»