НОВИНИ ДНЯ: Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправити  27 липня: церковне свято сьогодні - що зробити на Пантелеймона для здоров’я  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 27 липня — 2 серпнявсі новини дня
Політика
Світ
17.08.2023 798

Україна пошкодила щонайменше 5 великих кораблів РФ - ВМС

У Чорному морі росіяни стали триматися якомога ближче до своїх офіційно визнаних берегів.

91dbfb1013c8e6ba2e56b5faced551ba_17.08.23

Україна від 24 лютого 2022 року вивела з ладу щонайменше п’ять десантних кораблів Чорноморського флоту Росії, Кремль вже не має можливості поповнювати флот. Пише ТСН. 

Про це в ефірі каналу "Freeдом" розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

"Тільки великих десантних кораблів вони загнали шість до тих шести, що вже були. Але результат відомий: п'ять із них уже не в строю. Цей рахунок може зростати", – заявив речник ВМС.

Плетенчук також нагадав, що після атак, зокрема на Кримський міст, російські кораблі почали триматися далі від своєї основної морської бази. Зокрема, в Чорному морі Севастополь – є основною морською базою Чорноморського флоту і друга база – це Новоросійськ.

За словами Плетенчука, російські загарбники тепер зайвий раз не виходять в ті ділянки моря, бо можуть отримати якісь пошкодження.

Нагадаємо, СБУ показала ексклюзивні кадри, як у липні вони використали експериментальний морський безпілотник "Морське немовля" для атаки на Кримський міст.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна пошкодила щонайменше 5 великих кораблів РФ - ВМС 5.00 5 2
Політика / Світ
17.08.2023 798
Еще материалы раздела «Світ»