НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку життя розвернеться на 180 градусів: коли чекати змін  Угоди не буде. Трамп зажадав від Ірану повної капітуляції  Україна готує "удар" у відповідь на дії Угорщини: Сибіга зробив жорстку заяву  Зеленський запропонував країнам Близького Сходу дрони-перехоплювачі, але є умова  Енергетики попереджають: у ці години можна вивести мережу з ладу — не вмикайте потужну техніку  Коли закінчиться опалювальний сезон в Україні: в уряді відповіли  Температура різко зміниться: прогноз погоди в Києві на 4 березнявсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
21.08.2023 1867

Київ не влаштовуватиме масових заходів на День Незалежності, але буде "парад" знищеної техніки

У столиці вдруге відбудеться виставка знищеної російської техніки.

6fb0187efc01d6e7524e3d76977fca20_21.08.23

Київ не влаштовуватиме масових заходів на День Незалежності. Пише ТСН. 

Про це офіційно повідомляє КМДА.

Проте, як поінформували столичну владу листом із Офісу президента, на державному рівні на Хрещатику планують провести виставку зразків пошкодженої ворожої техніки.

У звʼязку з цим від сьогоднішнього вечора перекриють рух Хрещатиком на відрізку від Майдану Незалежності до вул. Богдана Хмельницького.

Водночас рух вул. Богдана Хмельницького – від Хрещатика до вул. Володимирської – відкриють сьогодні о 23:30.

Нагадаємо, українська розвідка вважає, що на День Незалежності Росія може вчинити черговий акт ракетного тероризму.

Оценка материала:

5.00 / 4
Київ не влаштовуватиме масових заходів на День Незалежності, але буде "парад" знищеної техніки 5.00 5 4
Життя та Стиль / Столиця
21.08.2023 1867
Еще материалы раздела «Столиця»