НОВИНИ ДНЯ: В Україні у неділю подекуди дощитиме, вдень прогріє до +19°  "Той, хто з Орбаном - допомагає Кремлю": Сікорський зробив різку заяву  Зеленський відповів на звинувачення Рубіо у "брехні" щодо виведення військ з Донбасу та гарантій США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 29 березня  Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Українівсі новини дня
Політика
Україна
20.08.2023 810

У Повітряних силах розповіли, чому росіянам важко вполювати українські винищувачі

Повітряні сили працюють за принципом розосередження, тому росіянам важко вполювати українські літаки.

Україна навчилася добре захищати свої військові аеродроми, тому росіянам дуже важко вполювати українські літаки. Пише ТСН. 

Про це в етері телемарафону заявив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

Він зазначив, що на аеродромах збудовані спеціальні споруди, в яких зберігаються літаки, також Повітряні сили працюють за принципом розосередження, тому літаки не зберігають на одному аеродромі.

Як приклад, Олещук навів нещодавні удари РФ по аеродрому у Старокостянтинові Хмельницької області.

"На даний момент аеродром боєготовий, літаки, які були на аеродромі, збережені та продовжують виконання завдань", - заявив командувач ПС.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Українські пілоти, інженери та техніки вже розпочали навчання на літаках F-16.

Крім того, ми раніше інформували, що Українські пілоти розпочали тестові випробування шведських літаків Grippen.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Повітряних силах розповіли, чому росіянам важко вполювати українські винищувачі 5.00 5 2
Політика / Україна
20.08.2023 810
Еще материалы раздела «Україна»