НОВИНИ ДНЯ: "Москва до нестями боїться цього кроку": Піонтковський сказав, чому РФ вкрай потрібні перемовини  У Зеленського назвали умови для відкриття аеропорту "Бориспіль"  Солодощі до свят: рецепт апельсинових цукатів  Таємниці піраміди: вчені нарешті відкриють загадкові двері всередині Хеопса  Безперервно наступати вони не можуть: воїн ЗСУ оцінив можливості окупантів на передовій  Офіцер ЗСУ Роман Сініцин відповів на популярний аргумент проти мобілізації  В Україні 4 грудня переважно без опадів, вдень від 6° морозу до 4° теплавсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
22.08.2023 341

Обмінник криптовалют: основні критерії вибору та як уникнути шахрайства

У сучасному світі криптовалюти стають все більш популярним та затребуваним активом. Процес обміну криптовалюти на гроші або інші цифрові активи також набуває актуальності, і в цьому важливу роль відіграють криптообмінники. Одна з таких платформ Coin24.io надає можливість проводити операції з криптовалютою зручно і безпечно. У цій статті ми розглянемо основні критерії того, як вибрати обмінник криптовалют і поділимося порадами щодо уникнення шахрайства.

Вибір надійного криптообмінника:

        1. Репутація та відгуки. Перед проведенням операцій з криптовалютами обов'язково ознайомтеся з репутацією платформи. Пошукайте відгуки від інших користувачів та зверніть увагу на їхній досвід. Надійні обмінники, такі як Coin24.io, зазвичай мають позитивні відгуки та рейтинги на надійних платформах.
        2. Підтримувані валюти. Переконайтеся, що вибраний криптообмінник підтримує криптовалюти, якими ви плануєте обмінюватися. Coin24.io пропонує широкий спектр підтримуваних криптовалют для різноманітних операцій.
        3. Простий та зручний інтерфейс. Для зручності користувачів важливо, щоб платформа мала інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Це допоможе уникнути помилок та прискорить процес проведення операцій.
        4. Курси криптовалют. Одним із важливих аспектів вибору криптообмінника є актуальні курси криптовалюту. Вони можуть змінюватись в залежності від платформи та поточної ринкової ситуації. Рекомендується вибирати обмінники, які надають чесні та прозорі курси.

Як уникнути шахрайства під час обміну криптовалют?

        - Перевірте URL-адресу платформи. Завжди перевіряйте, що ви використовуєте офіційну URL-адресу криптообмінника. Не переходьте за підозрілими посиланнями та не вводьте свої дані на підроблених сайтах.
        - Дослідіть репутацію. Перед проведенням операції з обміну криптовалюти досліджуйте репутацію обраної платформи. Пошукайте відгуки інших користувачів та зверніть увагу на попередження про шахрайські дії.
        - Двоетапна аутентифікація. Якщо платформа надає можливість активувати двоетапну автентифікацію, обов'язково скористайтеся цією функцією. Це додатковий рівень захисту вашого облікового запису.

Як купить криптовалюту в Україні через Coin24.io?

Купівля біткоїну через Приват24 на платформі Coin24.io - це простий і зручний процес, який дозволяє вам придбати криптовалюту швидко та безпечно. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

        1. Увійдіть на платформі Coin24.io. Якщо у вас ще немає облікового запису на Coin24.io, створіть обліковий запис, заповнивши необхідні дані.
        2. Увійдіть до свого облікового запису. Після успішної реєстрації увійдіть до свого облікового запису на платформі.
        3. Виберіть валютну пару. На головній сторінці оберіть валютну пару, яка вам цікава. В даному випадку, це буде пара, що включає біткоін та Приват24.
        4. Вкажіть суму та метод оплати. Вкажіть суму біткоїну, яку ви хочете купити, і виберіть Приват24 як метод оплати.
        5. Перейдіть до сплати. Після вибору способу оплати натисніть кнопку для переходу до оплати. Платформа перенаправить вас на сторінку оплати через Приват24.
        6. Авторизуйтесь у Приват24. Введіть дані для входу в систему Приват24, щоб підтвердити платіж.
        7. Оплатіть замовлення. Після авторизації в Приват24 підтвердіть платіж, дотримуючись вказівок на екрані.

Зверніть увагу на те, що коли ви обмінюєте криптовалюту за допомогою банківської картки, тоді вам обов'язково потрібно пройти процедуру верифікації цієї картки, яка виконується 1 раз на 1 картку.

1. Чекайте на завершення операції. Після успішної оплати вам буде надано інформацію про статус операції. При успішному завершенні ваші біткоїни будуть зараховані на гаманець на платформі Coin24.io.

На закінчення

Вибір надійного криптообмінника та дотримання запобіжних заходів при обміні криптовалюти — ключові кроки до безпечних та успішних операцій. Coin24.io надає зручну та надійну платформу для обміну криптовалюти, дозволяючи користувачам проводити операції з впевненістю у їхній безпеці та надійності.

Оценка материала:

5.00 / 2
Обмінник криптовалют: основні критерії вибору та як уникнути шахрайства 5.00 5 2
Прес-релізи / Фінанси
22.08.2023 341
Еще материалы раздела «Фінанси»
 • Контролируемые операции в Украине: что нужно знать? Контролируемые операции в Украине: что нужно знать?

  Особый вид операций, подлежащих налоговому контролю со стороны соответствующих органов, называется контролируемыми операциями (КО). Это ключевой инструмент налогового контроля, который позволяет государству управлять, отслеживая справедливость и правильность налогообложения.

  Фінанси 01.12.2023 97
 • Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ

  Вміння вчасно задовольняти потреби клієнтів — чи не найважливіша вимога до кожного бізнесу в Україні. Це також стосується і банків, які мають реагувати на попит та пропонувати бізнесу нові актуальні послуги.

  Фінанси 24.11.2023 318
 • Відкриття Кав'ярні під Ключ: Шлях до Успіху з Grade Coffee Відкриття Кав'ярні під Ключ: Шлях до Успіху з Grade Coffee

  Мрієте про свою кав'ярню, але не знаєте, з чого почати? Дослідіть шлях до успішного бізнесу в індустрії кави з Grade Coffee. Від підготовки до запуску до додаткових маркетингових стратегій дізнайтеся, як створити унікальний кавовий простір, який підкорить серця клієнтів.

  Фінанси 24.11.2023 224
 • Как и где можно получить кредит без отказа? Как и где можно получить кредит без отказа?

  В большинстве случаев заёмные средства необходимы для решения проблем, требующих срочности (оплата медицинских услуг, внесение аванса за обучение, приобретение важной бытовой техники и т.д.). Отсюда важным фактором выступает не столько перспектива взять кредит, сколько возможность получить его максимально быстро, удобно и без отказа. Эти потребности удовлетворяет такая финансовая услуга, как микрозайм. Микрозаймы в Украине предоставляют микрофинансовые организации (МФО).

  Фінанси 21.11.2023 102
 • Основы криптотрейдинга для начинающих Основы криптотрейдинга для начинающих

  Криптотрейдинг представляет собой сложный мир, где трейдеры пытаются извлечь прибыль из колебаний цен криптовалют.

  Фінанси 08.11.2023 136