НОВИНИ ДНЯ: Росія готується до війни на виснаження: військовий експерт вказав на ознаки  Путін не піде на мир з Україною до виборів у США 2024 року, - представник Держдепу  Погода на грудень 2023 року: синоптикиня розповіла, чим здивує початок зими  Новорічна ялинка в Києві буде в зелених і білих кольорах: чому спалахнув скандал та до чого тут її продаж з аукціону  Бензин та дизель подешевшали, автогаз подорожчав на 30%: як змінилися ціни на АЗС за місяць  В перший день зими до +13: в Україну знову прийде новий циклон  Суд продовжив митрополиту Павлу "Мерседесу" запобіжний західвсі новини дня
Прес-релізи
Нерухомість
23.08.2023 495

Чому варто перейти від традиційного житла до зборних будинків

Отже, давайте розберемося, чому збірні будинки є найкращими і останнім часом користуються неабиякою популярністю!

Що таке збірні будинки?

Технічно збірні будинки - це житлові будови, попередньо побудовані на заводах з метою скорочення часу будівництва, зменшення забруднення навколишнього середовища, скорочення трудовитрат і зниження вартості будівництва будинків. З точки зору екології, префаб конструкції відомі своєю екологічністю, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ще одна відповідь: готові збірні будинки - це майбутнє житла і будівельних конструкцій. Префаб - це екологічний спосіб будівництва житла, який доступний вже сьогодні в Україні.

Яка потреба в готових збірних будинках?

Якщо розглядати традиційні будинки, то вони містять велику кількість нерозкладних залишків, які тим чи іншим чином впливають на навколишнє середовище. При зведенні традиційного житла на ділянці залишається досить багато сміття. Під час будівництва префаб конструкцій усі деталі виготовляються на заводах, а потім доставляються вже на місце зведення. Якщо людина володіє модульним будинком, вона може перевезти його в те чи інше місце, що неможливо у випадку з традиційним житлом. Погодьтеся, це без жодних перебільшень величезний плюс. Тепер немає прив'язки до певного місця і таке житло можна навіть перевезти без проблем в інше місце.
Зізнайтеся, адже ви завжди мріяли про свій затишний будинок із приголомшливим видом на море.

Якщо говорити про сучасну потребу в префабах, то ці будинки практично не залишають відходів від їхнього виробництва і спроєктовані з урахуванням найостанніших екологічних вимог.
У збірних конструкціях не потрібно утилізувати багато відходів, оскільки в основному все йде в роботу! А якщо не витрачається, то може бути використано повторно і в найрізноманітніших цілях.
Час, необхідний для будівництва префабів, не перевищує 3 місяців, щоб все було остаточно готове і все, можна заселятися і починати нове життя. У готових збірних будинках люди розміщуються дуже швидко!
Префаб конструкції відповідають індивідуальним запитам - тип даху, зміна розмірів кімнат тощо, чого не можуть зробити звичайні будинки.

Які існують типи?

Технологія досягла найвищого рівня, модульне житло може бути побудовано різними способами з використанням різних матеріалів. Наприклад, конструкції можуть бути побудовані з дерева, в такому супер екологічному житлі можна добре провести час і чудово відпочити.

Жителі міст вважають за краще вибиратися за межі свого звичного проживання і дуже люблять жити поруч із природою, вони хочуть заїхати в сучасне житло, із застосуванням сучасних технологій. Архітектори розібралися в ситуації і почали будувати модульні конструкції, щоб забезпечити високий рівень комфорту для своїх клієнтів.

Які переваги такого житла?

Будівництво префаб будинків дало змогу зменшити кількість відходів, які виникали під час зведення традиційних будівель. Крім того, зменшилася потреба в робочій силі, що в підсумку призвело до зниження кінцевої вартості будівництва об'єкта.

Найприємніше в будівництві готових збірних будинків те, що в разі пошкодження будь-якої частини будинку можна відремонтувати саме цю частину, не розбираючи всю конструкцію.

Простіше кажучи, префаб технологія - це свого роду "зелене будівництво", яке повинно бути прийнято для ефективного сталого розвитку і способу життя.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чому варто перейти від традиційного житла до зборних будинків 5.00 5 2
Прес-релізи / Нерухомість
23.08.2023 495
Еще материалы раздела «Нерухомість»
 • ЖК Оптимісто — квартири в готовому будинку в передмісті Києва ЖК Оптимісто — квартири в готовому будинку в передмісті Києва

  Житловий комплекс «Оптимісто» — це два затишних будинки в передмісті Києва. Проєкт реалізує забудовник Smile Development. Одна з новобудов повністю здана в експлуатацію, інша — частково.

  Нерухомість 23.11.2023 199
 • Де шукати та в кого купувати житло по розширеній програмі єОселя під 7% Де шукати та в кого купувати житло по розширеній програмі єОселя під 7%

  Яку квартиру можна придбати по розширеній програмі єОселя недалеко від Києва.

  Нерухомість 23.11.2023 326
 • Анатолий Шкрибляк рассказывает о бизнес-решениях Анатолий Шкрибляк рассказывает о бизнес-решениях

  Компания Budhouse Group хорошо известна в сфере украинского девелопмента. Президент организации Анатолий Шкрибляк отмечает, что деятельность его компании базируется на кредитовании, а базовый акцент делается на получении долгосрочного финансирования от не только иностранных, но и украинских банков. Известно, что Европейский банк реконструкции и развития вместе с австрийским UniCredit Bank предоставили кредитные портфели в виде синдицированного кредита в размере 52, 1 млн. евро. Эти деньги были потрачены на реализацию ТРЦ Forum Lviv. Что касается одного из самых популярных проектов группы ТРЦ Nikolsky, на его реализацию было потрачено 53 млн. евро от польского банка BGK.

  Нерухомість 18.11.2023 102
 • Как выбрать идеальную квартиру в Турции: Практические советы для покупки недвижимости на морском побережье Как выбрать идеальную квартиру в Турции: Практические советы для покупки недвижимости на морском побережье

  Идеальная квартира в Турции: выбор места и инвестиции в мечту о жизни у моря.

  Нерухомість 26.10.2023 76
 • Как купить элитную недвижимость за рубежом Как купить элитную недвижимость за рубежом

  Выбирая инвестиции в элитную недвижимость за рубежом, перед вами открывается много возможностей. Для ценителей максимального комфорта - масса перспектив. И если вас интересует элитная недвижимость за границей, стоит ознакомиться с лучшими предложениями на сайте компании De Costa Group. Здесь вы сможете изучить услуги профессионалов и сделать правильный выбор. Из разнообразия стран, где выгодно приобретать недвижимость элит класса, особой популярностью пользуется Турция и Египет. Вы сможете рассмотреть много достойных вариантов недвижимости в этих странах, сделать выбор, исходя из приоритетных параметров, целей и задач.

  Нерухомість 13.10.2023 102