НОВИНИ ДНЯ: "Москва до нестями боїться цього кроку": Піонтковський сказав, чому РФ вкрай потрібні перемовини  У Зеленського назвали умови для відкриття аеропорту "Бориспіль"  Солодощі до свят: рецепт апельсинових цукатів  Таємниці піраміди: вчені нарешті відкриють загадкові двері всередині Хеопса  Безперервно наступати вони не можуть: воїн ЗСУ оцінив можливості окупантів на передовій  Офіцер ЗСУ Роман Сініцин відповів на популярний аргумент проти мобілізації  В Україні 4 грудня переважно без опадів, вдень від 6° морозу до 4° теплавсі новини дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
31.08.2023 107

Планшет или ноутбук: что выбрать

Выбор техники сводит покупателей с ума: хочется приобрести все и сразу. Однако часто приходится из чего-то все же выбирать. Самый распространенный вопрос сегодня, который мучает желающих приобрести новый девайс – это «Планшет или все-таки ноутбук?

Определяем цели

В зависимости от того, для каких целей вы хотите приобрести себе новое устройство, выбор соответственно будет меняться. Для начала важно определиться: выполнять какого рода задачи вы стремитесь с новой покупкой? Какой они сложности? Насколько мощный нужен для этого процессор? Остановить свой выбор на планшете лучше в следующих случаях:

- Вам необходимо делать различные редакции фотографий, видео, текста, которые не сложно выполнять. Например, если перед вами стоит задача вырезать картинку на белый фон, сделать коллажи, видоизменить их или фото – такие манипуляции лучше делать на планшете, чем на компьютере. Выделить зону на фотографии или рисунке вы сможете, едва коснувшись экрана пальцем или стилусом, оперативно получится менять яркость и обрезать части картинки. В то время как на компьютере этот процесс в специализированных программах, таких как фотошоп, займет гораздо больше времени, так как там необходимо все действия выполнять поэтапно.

Планшет очень легкий и вы даже не заметите его вес у себя в сумке. Если вы часто перемещаетесь, путешествуете и в основном работаете онлайн: с планшетом вам будет очень легко выполнять свои повседневные задачи.

Делать оперативную фото и видео съемку вы можете с помощью планшета. Монтировать материал тоже легко с его помощью и довольно быстро: сразу сделав фотографию или засняв видео можно приступить к обработке в заводской программе.

Если же вы перемещаетесь не так часто, что для этого просто необходим планшет и ваши цели имею более сложный, требующий мощного процессора характер – лучше приобрести ноутбук. Он станет вам отличным помощником при:

Программировании, создании сайтов. Сложные коды требуют большой оперативной памяти и возможностей видео карты. Для того, чтобы с нуля создавать программы, вам потребуются специальные платформы и программы для этого: их получится скачать только на компьютер.

Для создания 3D объектов, анимационных мультфильмов, видео. Подобные задачи получится выполнить только в тех программах, которые идут на компьютер. А также для них нужен мощный процессор, который сможет выдержать нагрузку 3D моделирования.

Оценка материала:

5.00 / 2
Планшет или ноутбук: что выбрать 5.00 5 2
Прес-релізи / IT та зв'язок
31.08.2023 107
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»
 • Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання? Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання?

  Для ефективного та результативного навчання потрібен ноутбук. Його неможливо замінити смартфоном або планшетом через різницю функцій та конструкції. Звісно, мобільний телефон може взяти на себе частину комп’ютерних задач, але тоді постає питання про зручність їхнього виконання. 

  IT та зв'язок 27.11.2023 236
 • Чому оренда сервера — це вигідно та зручно Чому оренда сервера — це вигідно та зручно

  На етапі побудови компаніями власної мережевої інфраструктури виникає необхідність покупки серверної платформи. За недостатнього бюджету чи необхідності тестування пристрою для порівняння його потужностей з потребами бізнесу хорошим варіантом буде орендувати сервер у провайдера Servak. Завдяки чітко встановленій орендній платі та наданню технічної підтримки впровадження серверного обладнання стане максимально економним та зручним.

  IT та зв'язок 22.11.2023 177
 • Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro

  Кнопка действия, более узкая рамка, более быстрый чип: Apple дала iPhone 15 Pro некоторые улучшения. Но чем он отличается от своего предшественника? iPhone 15 Pro против iPhone 14 Pro – показываем сходства и различия.

  IT та зв'язок 13.11.2023 112
 • Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача

  Ноутбук, який вибирається виключно для різноманітних відеоігор, багатьма характеристиками відрізняється від універсальної моделі, що призначена переважно для роботи. Висуваються високі вимоги не лише до обсягу оперативної та вбудованої пам’яті, параметрів відеокарти, а й типу накопичувача. Цей елемент відповідає за швидкість і безпеку відтворення, а також зберігання завантажених даних. Тому варто з’ясувати, якими накопичувачами оснащують ігрові ноутбуки.

  IT та зв'язок 27.10.2023 295
 • Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально

  У світлі останніх подій хочеться у кожній сфері життя відмовитися від усього, що пропонують російські компанії та виробники. Практично усі вітчизняні підприємства та приватні підприємці в своїй роботі використовували програму 1С. Її розробили саме росіяни, і через відсутність гідних альтернатив таке ПЗ довгий час залишалося фактично монополістом. Але зараз ситуація кардинально інша.

  IT та зв'язок 25.10.2023 256