НОВИНИ ДНЯ: У Путіна добиваються від США "пояснень" після різкого розвороту Трампа у бік України  Посійте один раз і насолоджуйтеся вічно: 8 квітів, які самі подбають про своє повернення  Сприятливі дні для риболовлі в липні 2026 року: коли найкраще клює — точні дати  Що робити з аліумами після цвітіння — поради садівника  Місячний календар на липень 2026: місяць змін, ретроградів і сильних дат  Як захистити цибулю, редис, буряк інші коренеплоди від стрілкування: головні правила стабільного врожаю  Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червнявсі новини дня
Політика
Україна
04.09.2023 864

Данілов заявив, що тепер Міносвіти вирішуватиме, чи потрібна чоловікам призовного віку друга вища освіта

Секретар РНБО заявив, що останнім часом кількість чоловіків, які захотіли отримати другу вищу освіту значно збільшилась.

Міністерство освіти визначатиме, чи доцільно чоловікам призовного віку отримувати другу, чи третю вищу освіту. Пише ТСН.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в етері Українського Радіо.

Данілов заявив, що питання "другої вищої освіти, третьої, а подекуди й четвертої" питанням "морального порядку" і зазначив, що його досліджуватиме міносвіти.

"Міністерство освіти зараз буде розглядати це питання, проводитимуть аналіз, адже так сталося, що переважно чоловіки з певним життєвим досвідом – 40–50 років вирішили здобувати другу-третю освіту. Кількість людей, які хочуть здобути освіту, збільшилась в рази. Якщо ви можете служити в армії, придатні, то почекає навчання, чи ні, буде вирішувати відповідне міністерство", - заявив Данілов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що імена лікарів-хабарників і ухилянтів оприлюднять публічно.

Крім того, ми раніше інформували, що Олексій Данілов заявив, що в Україні обмежено придатних чоловіків можуть мобілізувати до лав ЗСУ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Данілов заявив, що тепер Міносвіти вирішуватиме, чи потрібна чоловікам призовного віку друга вища освіта 5.00 5 1
Політика / Україна
04.09.2023 864
Еще материалы раздела «Україна»