НОВИНИ ДНЯ: Перший рівень небезпеки: Гідрометцентр попередив мешканців Київської області про ожеледь  У Криму повернуть історичні назви кримськотатарською мовою, - Мінреінтеграції  Зеленський підписав закон про держбюджет на 2024 рік: основні показники  Коли і як закінчиться війна в Україні: експрем’єр РФ зробив неочікуваний прогноз  Погода на грудень 2023 року: синоптикиня розповіла, чим здивує початок зими  Будівництво метро на Троєщину і тролейбусних ліній до Броварів та Бучі: коли очікувати старту  "Тон змінився". США погрожують в'язницею за порушення стелі цін на нафту РФ, - Bloombergвсі новини дня
Прес-релізи
Транспорт
13.09.2023 512

Запах вихлопних газів у салоні: просте вирішення неприємної проблеми

Коли ви купували цей автомобіль — все одно, новим чи не дуже, — з ним усе було гаразд. У салоні було чисто та свіжо, але згодом це змінилося. Якось ви відчули запах вихлопних газів і, можливо, відмахнулися від нього, вважаючи випадковістю. Але запах уже нікуди не зник, а навпаки, ставав наполегливішим. Хочеш — не хочеш, доведеться замислитись над його причинами. Можливо, це щось серйозне? Можливо, щось у двигуні не так? У такій ситуації в думці самі собою з'являються тяжкі роздуми про суми, які доведеться залишити на автосервісі. у зв’язку з цим можна скористатися нашим маркетплейсом, де представлені на Renault kangoo запчастини, а також на всі інші марки та моделі. Майте на увазі, що запах вихлопних газів, що з'явився в салоні, не завжди свідчить про те, що виникла складна проблема. У деяких випадках причини можуть бути досить простими та вимагати мінімальних витрат. Особливо якщо скористатися сервісом Avto.pro, де можна купити не тільки вузли, але й складові вихлопної системи, щоб витрати на заміну зламаного були мінімальними.

Куди дивитися насамперед

Найпростішою і найпоширенішою причиною запаху вихлопних газів у салоні автомобіля є знос ущільнювачів у вихлопній системі. Ущільнювачі служать для запобігання виходу вихлопних газів у навколишнє середовище, але з часом перестають виконувати цю функцію як слід. Коли ущільнювачі зношуються, у них з'являються невеликі тріщини або зазори, через які починають гази проникати в салон автомобіля.

Ретельно огляньте ділянки вихлопної системи, такі як з'єднання між трубами та гнучкими частинами системи. Якщо елементи ущільнювача видно, їх стан можна оцінити на наявність тріщин, зазорів або ознак зносу. Ключове місце, на яке треба звернути увагу, — багажник. Запахи вихлопних газів можуть проникати через зношені з'єднання між елементами багажника та кузовом. Особливо часто у вживаних автомобілях підводять упори багажника — якщо вони зношені або пошкоджені, можете бути впевнені, що шлях попадання мерзенного запаху в салон знайдено. Проте решту ущільнювачів теж треба оглянути, щоб переконатися, що інших шляхів немає.

2_13.09.2023

Після заміни всіх зношених ущільнювачів можна очікувати вирішення проблеми. Позбавившись негерметичності, ви не допустите проникнення запахів вихлопних газів та інших зовнішніх запахів у салон. Важливо регулярно перевіряти стан ущільнювачів та проводити їх заміну за необхідності, щоб зберегти герметичність автомобільних дверей, багажника та інших елементів. Тоді поганий запах не застане вас раптово та не зіпсує настрій вам та вашим пасажирам.

Оценка материала:

5.00 / 2
Запах вихлопних газів у салоні: просте вирішення неприємної проблеми 5.00 5 2
Прес-релізи / Транспорт
13.09.2023 512
Еще материалы раздела «Транспорт»
 • Пневматичні системи для транспортування зерна Пневматичні системи для транспортування зерна

  Розглядаючи можливості для побудови нової або модернізації існуючої інфраструктури для зберігання та транспортування зерна варто порівняти наявні технічні рішення. На сьогоднішній день використовуються 3 типи транспортування зерна - шнекові, конвеєрні та пневматичні. Інколи в рамках однієї інфраструктури можуть на різних ділянках використовуватись всі три типи. Але для сучасних елеваторів здебільшого використовують саме пневматичні системи.

  Транспорт 27.11.2023 215
 • Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв

  Перед подорожжю платними дорогами Словаччини, українським водіям важливо дізнатися ціну зеленої карти, яка є обов'язковою для міжнародних поїздок. Це дозволить підготуватися до поїздки та уникнути неприємних сюрпризів. У цій статті ми роз'яснимо суть системи оплати доріг у цій країні та надамо корисну інформацію, яка гарантує безпроблемну та приємну поїздку по території Словаччини.

  Транспорт 21.11.2023 224
 • Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс

  Технічний процес не стоїть на місці та стосується всіх сфер діяльності, а тому логістика не є винятком із правил. Команда спеціалістів Укрвіпсервіс активно цікавиться сучасними тенденціями у міжнародній логістиці, завдяки яким вдасться налагодити регулярне постачання товарів з мінімальними ризиками.

  Транспорт 01.11.2023 215
 • Все о минитракторах Донг Фенг Все о минитракторах Донг Фенг

  Минитрактора Dongfeng пользуются спросом среди покупателей, так как эта компания предлагает широкий ассортимент товаров различных модификаций. Все они обладают своими конкретными характеристиками и особенностями, поэтому выбор необходимо осуществлять из расчета планируемых операций, площади участка, а также из собственных предпочтений.

  Транспорт 30.10.2023 117
 • Логистические решения для грузоперевозок в Австрию: что нужно знать? Логистические решения для грузоперевозок в Австрию: что нужно знать?

  Австрия является страной, производящей ряд высокотехнологичных товаров на экспорт. Доля экспорта в некоторых сегментах промышленности достигает 90%. И все эти продукты нужно транспортировать с учетом особенностей таможенного законодательства в разные страны мира. Украина имеет преимущество – наши перевозчики не нуждаются в въезде специальных разрешений, поскольку в 2022 году, после заключения соответствующего соглашения, Австрия сняла все ограничения для украинских перевозчиков.

  Транспорт 05.10.2023 146