НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
18.09.2023 322

Безпека та приватність на iPhone 15 Pro

Захищена інформація та конфіденційність даних завжди важливі, і новий iPhone 15 Pro готовий надати найвищий рівень безпеки та приватності для своїх користувачів. Далі будуть розглянуті відповідні можливості, які пропонує цей смартфон, та які вони приносять переваги користувачам.

Можливості безпеки

Важливість безпеки в сучасному цифровому світі важко переоцінити. Крадіжка інформації та її несанкціоноване використання стали проблемою для багатьох розробників та користувачів цифрових гаджетів. Але смартфон, про який йде мова, дозволяє максимально захистити особисті дані. При цьому ціни на Айфон 15 Про відповідають тому, щоб не використовувати додаткові засоби, адже тих можливостей, які у ньому є, цілком достатньо. Ось деякі з них:

- Пристрій оснащений покращеним Face ID, який ще точніше розпізнає обличчя користувача та надає безпеку від різноманітних спроб обману.

Вдосконалені апаратні заходи безпеки. Спеціальні чипи та процесори Apple працюють разом, щоб захистити дані від несанкціонованого доступу та атак.

Оновлені алгоритми шифрування. iPhone 15 Pro використовує сучасне програмне забезпечення для захисту даних під час їхньої передачі та зберігання.

Слід додати, що багато функцій захисту розроблені таким чином, щоби працювати разом з мобільними операторами, що збільшує рівень захисту.

Гарантії приватності

Розробники новітнього iPhone 15 Pro гарантують приватність користувача в мережі завдяки наступним можливостям:

Технологія Local Differential Privacy. За її допомогою Apple збирає дані для покращення продуктів, але забезпечує анонімність інформації, що не може бути переданою до третіх сторін.

Індивідуальні права на обробку даних. Користувачі мають можливість контролювати, як їхні дані використовуються. Зокрема, встановлювати обмеження на сторонні додатки щодо доступу до особистої інформації.

Private Relay. Ця функція VPN дозволяє користувачам бути більш анонімними в інтернеті, ховаючи свою IP-адресу та місцеперебування.

Це лише основні, однак не всі функції, завдяки яким смартфон гарантує приватність у мобільній та глобальній мережі.

Переваги для користувача

Перелічені вище функції дають наступні переваги для користувачів iPhone 15 Pro:

Максимальна безпека даних. Користувачі можуть бути впевнені, що їхні особисті та конфіденційні дані зберігаються в найбільш безпечному середовищі.

Контроль над приватністю. Apple надає клієнтам інструменти для забезпечення конфіденційності своїх особистих даних, включно з можливістю вибору, як і коли ділитися інформацією.

Анонімність в інтернеті, яка забезпечується згаданою вище функцією Private Relay. Вона допомагає уникати слідкування в мережі, що забезпечує більший рівень анонімності при використанні інтернету.

Захищена інформація та збережена приватність — ось те, що робить iPhone 15 Pro відмінним вибором для тих, хто цінує безпеку та конфіденційність.

Оценка материала:

5.00 / 2
Безпека та приватність на iPhone 15 Pro 5.00 5 2
Прес-релізи / IT та зв'язок
18.09.2023 322
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»
 • Онлайн освіта в IT індустрії: чи потрібно саме вам? Онлайн освіта в IT індустрії: чи потрібно саме вам?

  Навчання новим навичкам в IT індустрії окремо від роботи - це важлива і корисна можливість, яка має свої переваги.

  IT та зв'язок 22.09.2023 177
 • Як вибрати функціональний і надійний сервер Як вибрати функціональний і надійний сервер

  Для організації мережевої інфраструктури з необхідністю віддаленого доступу користувачів до великих масивів даних, робочих застосунків і програм варто купити сервер. Ці пристрої здатні функціонувати в режимі 24/7, мають великі обчислювальні потужності, що впливає на продуктивність усієї мережі. Правильний підхід до вибору сервера — запорука успішної діяльності, пов'язаної з обслуговуванням баз даних, зберіганням, обробленням, захистом і передаванням значних обсягів інформації.

  IT та зв'язок 15.09.2023 194
 • Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple — iPhone 15 Pro Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple — iPhone 15 Pro

  Айфон 15 Про – найочікуваніша флагманська лінійка смартфонів у 2023 році. Чим же порадує айфономанів новинка? Розповідають спеціалісти інтернет-магазину Stylus.

  IT та зв'язок 12.09.2023 136
 • CEO Everad Олександр Ясюкович поділився власним досвідом збереження бізнесу в умовах війни CEO Everad Олександр Ясюкович поділився власним досвідом збереження бізнесу в умовах війни

  Як медіабайєри продовжують працювати під час війни? Що змінилося та з якими новими реаліями довелося зіткнутися відомій партнерській мережі України? Які плани будує українська афілейт-спільнота на майбутнє? Про це та багато іншого розповів CEO компанії Everad Олександр Ясюкович в інтерв'ю AffHub!.

  IT та зв'язок 05.09.2023 181
 • Планшет или ноутбук: что выбрать Планшет или ноутбук: что выбрать

  Выбор техники сводит покупателей с ума: хочется приобрести все и сразу. Однако часто приходится из чего-то все же выбирать. Самый распространенный вопрос сегодня, который мучает желающих приобрести новый девайс – это «Планшет или все-таки ноутбук?

  IT та зв'язок 31.08.2023 76