НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Політика
Світ
20.09.2023 356

У Чечні очікується жорстка і кривава боротьба за владу – ГУР

За словами Андрія Юсова, буде жорстока боротьба і за наступництво Кадирова, і за наступництво Путіна.

1178e49812086691b49d7e5d73889dc2_20.09.23

У Чечні очікується жорстка і кривава боротьба за владу. Пише ТСН. 

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону 19 вересня.

"Проблема будь-якої заскорузлої і авторитарної влади, що наступника заздалегідь і "світити" важко, і готувати важко. Які б не були плани, буде жорстока боротьба і за наступництво Кадирова, і за наступництво Путіна. І в цій боротьбі будуть брати участь всі: і згори у Москві, і всередині серед оточення Кадирова... Це абсолютно нелегітимний процес, це буде жорстка і точно кривава боротьба. Зрештою таку систему вони для себе будували", - сказав він.

Юсов додав, що, ті сили, які роками справедливо розраховували на право чеченського народу на незалежність і на власну державу, безумовно, отримають новий імпульс і нові інструменти для такої боротьби.

"Зрештою Україна визнає право чеченського народу на власну державу і незалежність Ічкерії, як і те, що вона сьогодні незаконно окупована Московією", - резюмував представник ГУР.

Нагадаємо, представник чеченської діаспори пояснив, чому в Москві мовчать про Кадирова.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Чечні очікується жорстка і кривава боротьба за владу – ГУР 5.00 5 1
Політика / Світ
20.09.2023 356
Еще материалы раздела «Світ»