НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Політика
Світ
20.09.2023 276

Війська невизнаного Нагірного Карабаху капітулювали

У Нагірному Карабаху досягли домовленості про припинення бойових дій, виведення вірменських військ та розформування частин сепаратистів.

Про це повідомили у Міноборони Азербайджану, повідомляє Minval.

Повідомляється, що режим повного припинення вогню має діяти з 13:00 20 вересня.

Було досягнуто згоди про виведення підрозділів армії Вірменії з зони розгортання російських "миротворців".

Також мають бути повністю розформовані незаконні збройні формування в Карабаху, а важку техніку виведено та утилізовано.

В адміністрації президента Азербайджану Ільхама Алієва заявили, що 21 вересня в Євласі відбудеться зустріч із представниками вірменських мешканців Карабаху для обговорення питань реінтеграції на основі Конституції та законів країни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Війська невизнаного Нагірного Карабаху капітулювали 5.00 5 1
Політика / Світ
20.09.2023 276
Еще материалы раздела «Світ»